Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-10 11:26 | Бориспіль
Бориспіль : Дівчата люблять хокей!

Їм по 10-15 років, а вони з ключками, м’ячами та в спортивному екіпіруванні із захопленням грають у хокей! 29 травня вперше в Борисполі пройшов Чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат віком від 13 до 15 років. За результатами змагання, перше місце виборола команда із Полтави, друге — із Сум, а третє — із Борисполя. Наші землячки пишаються перемогою і сподіваються на подальший успіх!

Юні хокеїстки тренуються на штучному полі біля ДЮСШ на вул.Першого Травня. Тренер команди Марина Горохова каже, що усі дівчата — молодці, дуже стараються, сумлінно виконують спортивні завдання. «Ми працюємо на ентузіазмі, заняття — безкоштовні. Але це не означає, що ми погано працюємо. Дуже хочеться, щоб нас побачили, почули, щоб батьки не боялися віддавати своїх доньок на заняття. Ми багато зусиль вкладаємо у цю справу і хочемо, щоб наші учениці були здорові, міцні і життєрадісні», — наголошує Марина Олексіївна.
 

 

Хокейне дитинство

Профільне міністерство мало уваги приділяє хокею на траві, і тому цей напрямок спорту не фінансується на належному рівні. «Раніше, у 1988 році в місті Кіровограді, де я народилася і жила, проводилися різні змагання, ми грали і вигравали. Переможців постійно заохочували призами та подарунками», — згадує своє дитинство ще один тренер і гравець з команди хокеїсток «Альта» Тетяна Саленко. Вона в хокеї вже 25 років. А саме в бориспільській команді з 2000 року. «У місті 4 роки тому не було ігор, тому що хокейне поле перебувало в жахливому стані, — розповідає Тетяна. — Ремонт зробили у 2010 році за кошти міського бюджету. Після цього в Борисполі лише тренувалися, а всі чемпіонати проходили в Сумах. І лише цьогоріч, 29 травня, Чемпіонат України з хокею на траві пройшов у Борисполі. Ми пишаємось, що добилися такого успіху, як-то кажуть, кліщами вирвали цю можливість. І дуже задоволені результатом... Для мене спорт, як звичка: спробувавши одного разу, повертаєшся в нього знову і знову. Спорт підтримує здоров’я, дозволяє організму бути в тонусі. Коли відчуваєш втому і як ниють м’язи, то розумієш: день пройшов недарма!», — посміхається хокеїстка.


Катерина Давиденко, 14 років:

— Хокей на траві — захоплюючий вид спорту. Тут багато моїх подружок, і нам подобається разом тренуватися та їздити на змагання. Коли я навчалась у 5-му класі, до нас прийшла тренер Комарова Любов Петрівна і питає, чи не хоче хто із дівчат займатися хокеєм на траві. Це олімпійський вид спорту і можна досягти успіху на міжнародному рівні. Чимало дівчаток захотіли, але їм не дозволили батьки, мовляв, спини будуть згорблені, але ж це не так! Наші тренери більше 20 років займаються хокеєм на траві, але подивіться, як вони виглядають! Стрункі, підтягнуті, молоді тілом і душею! Батьки мене підтримали, і я тренуюсь уже 3 роки, по 2-3 рази на тиждень, зазвичай, займаємось по 1,5 – 2 години на день. За кордон ще не їздила, але брала участь у чемпіонаті з хокею на траві в Україні, у місті Суми.
 

 

Новини Лівобережжя

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua