Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-04-22 10:57 | Бровари
Бровари : Позбавив життя через ревнощі

Нещодавно до чергової частини Броварського міськвідділу міліції надійшло тривожне повідомлення. У ньому йшлося, що 47-річний чоловік позбавив життя свою дружину. Негайно на місце події виїхала слідчо-оперативна група. Вже через годину працівники спецпідрозділу «Беркут» затримали чоловіка за місцем проживання. Як з’ясувалося, напередодні трагедії між подружжям виникла сварка на ґрунті ревнощів, яка і стала для жінки останньою в житті.



Вони прожили майже 23 роки, однак спільне життя ніяк не складалося, оскільки глава сім’ї докоряв дружині, що ніби вона йому зраджує. Дружина, не витримавши постійних сварок, залишила чоловіка та переїхала жити до дочки.



У відповідь він постійно погрожував убивством. Щодня жінка ходила на роботу одним маршрутом. Того ранку у під’їзді він чекав на неї з ножем у кишені. Помітивши дружину, дістав ніж і вдарив її прямо в серце. Від отриманого поранення жінка померла.



Чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового утримання Броварського міськвідділу міліції. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.


Новини Лівобережжя

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua