Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-02-14 15:52 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Що таке безперешкодний доступ і чому про це важливо знати.

 

         Серед людей, що проживають в нашому місті та державі, є ті, кого в цивілізованих країнах прийнято називати особами з обмеженими фізичними можливостями. Це ті, хто в силу серйозних розладів здоров’я чи з інших причин не може нарівні з іншими користуватись звичними для багатьох людей речами, які можуть пересуватись лише за допомогою інвалідного візка, а також люди, які не бачать.
       Ознакою цивілізованості є не лише коректне ставлення до зазначених осіб, а й створення умов для безперешкодного доступу цих людей до громадських закладів, житлових будинків, громадського транспорту тощо. Зокрема, для інвалідів на візках, які не можуть підніматись сходами, передбачається влаштування пандусів – пологих схилів, по яким можна дістатись до порогу будівлі.
        Останніми роками питанню забезпечення безперешкодного доступу для інвалідів в Україні приділяється особлива увага, вони перебувають на постійному контролі вищого державного керівництва. В місті Новоград-Волинський ще 2007 року розпорядженням міського голови створено комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури, який складається з представників управлінь і відділів міської ради, громадських організацій і очолюється заступником міського голови. На даний час комітет очолює Ружицький Дмитро Аркадійович. До функцій комітету входить сприяння створенню умов для безперешкодного доступу.
         Звертаємо увагу мешканців міста, в першу чергу керівників громадських закладів (магазинів, аптек, кафе, банків тощо), на важливість і необхідність забезпечення безперешкодного доступу.
      З питань стосовно забезпечення безперешкодного доступу звертатись до головного спеціаліста – юрисконсульта управління праці та соціального захисту населення міської ради Правила Володимира Володимировича: вул. Ушакова, 40, каб. 11, тел. 3-55-53.
 
В.В. Правило
Головний спеціаліст – юрисконсульт 
управління праці та соціального
захисту населення міської ради                                              

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua