Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-11-05 16:52 | Нікополь
Міський голова Руслан Токар зустрівся з представниками іспанської асоціації «Терасса допомога дітям України»
2 листопада міський голова Руслан Токар провів зустріч з представниками іспанської асоціації, в рамках якої були окреслені подальші плани співробітництва.

Завдяки тісній співпраці між асоціацією «Терасса допомога дітям України» та Нікопольським дитячим будинком «Наша родина»,  вже 13 років поспіль небайдужі меценати опікуються проблемами дітей, які з тих чи інших причин позбавлені батьківського піклування. Протягом шкільних канікул малюки оздоровлюються в сонячній Іспанії. Двічі на рік українські сироти відвідують закордонні родини, в яких проживають певний час.


Президент асоціації Хосе Муньйоз Косіальз висловив слова схвалення соціальної політики, яка ведеться в державі щодо вирішення проблем сирітства. В Іспанії вже давно практикується влаштування таких дітей до родин, де панує любов та злагода. 

Він також наголосив на тому, що асоціація і надалі готова до співпраці. Під час зустрічі була запропонована допомога в оздоровленні малюків з багатодітних сімей і дітей, які виховуються в прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу.

У рамках реалізації державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малюків поступово влаштують у родини.

Руслан Токар привітав ініціативу закордонних гостей і запевнив, що в майбутньому міська влада робитиме все можливе, аби у дітей було лише світлі та щасливі спогади про своє дитинство. Також міський голова висловив готовність до подальшого розвитку дружніх зв’язків між неурядовою асоціацією і міською владою, співробітництва дитячого будинку «Наша родина» з «Терасса допомога дітям України».

Наприкінці дружньої зустрічі сторони обмінялися символічними подарунками. 

 
 
 
Відділ прес-служби міської ради
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua