Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-10-23 14:25 | Хмільник
Відзначення Дня двору у Хмільнику продовжується

19 жовтня ц.р. урочисто відзначили День двору мешканці будинків №54 і 56 вулиці 1 Травня і будинку №14 вулиці Ватутіна в місті Хмільнику. Майданчиком для проведення свята було обрано прибудинкову територію будинку №56 по вулиці 1 Травня. Без перебільшення, цей двір можна назвати зразковим у питанні благоустрою та озеленення території. У цю осінню пору його клумби все ще квітують і радують око різнобарвними яскравими фарбами.


На заході були присутні міський голова Василь Пилипович Грушко, заступник міського голови з питань комунального господарства Сергій П’ятківський, керуючий справами виконкому міської ради Андрій Барабан, начальник КП «Хмільницька ЖЕК» Юрій Прокопович, начальник управління праці і соціального захисту населення міської ради Сергій Редчик, начальник управління ЖКГ та комунальної власності міської ради Микола Чикотун, начальник відділу організаційно-масової роботи міської ради Оксана Тендерис, депутат міської ради від виборчого округу №15 Олександр Керсіцький.

Свято розпочалося з короткої промови міського голови Василя Грушка, у якій він закликав мешканців запрошених будинків бути господарями своєї прибудинкової території, доглядати за нею і прикрашати в першу чергу для себе і своїх дітей.

Василь Грушко вручив грамоту голові будинкового комітету будинку №56 по вул. 1Травня Головань Зої Севастянівні та відзначив подяками голову будинкового комітету будинку №54 по вул. 1 Травня Мироненка Віктора Леонтійовича, заступника голови будинкового комітету будинку №14 по вул. Ватутіна Боровського Юрія Олександровича, а також найактивніших мешканців, які допомагають утримувати прибудинкові території у належному стані: А.І.Баринас, Р.Є.Копицю, Л.Ф.Гудиму, Н.П.Лису, Ю.О.Харахондю, Н.Г.Антонюк, Г.Д.Ковальчук, сім’ю Суткевич, Л.А.Павлюка, К.Ф.Павлович, М.Г.Подлєсову, В.С.Мамчура, В.С.Бойка, Е.А.Цебер, М.І.Байсана, В.М.Ядвіжена, М.І.Ткача, Г.І.Яремка. Окремою подякою очільник міста відзначив місцевого художника Семена Григоровича Антонюка за особистий внесок у розвиток мистецьких традицій міста.

Своє слово громаді сказали голови будинкових комітетів Зоя Головань Віктор Мироненко, Йосип Дубравський, депутат міської ради Олександр Керсіцький, а також ветеран війни Василь Єрмолайович Ступаков.Захід проходив у дружній і теплій атмосфері. Віршованими виступами надзвичайно порадували і розчулили присутніх наймолодші мешканці будинків Ярослав Рибак, Софійка Ткачук І Софійка Сидорук. Катерина Рибак виконала танець у стилі хіп-хоп.Гарного настрою учасникам свята додали професійні виступи Ірини Березовської і музичного дуету у складі депутата міської ради Олександра Керсіцького і Павла Дубового.


Неочікуваним завершальним акордом свята став виступ Ади Василівни Москаленко, яка від імені мешканців будинку №56 вручила голові будинкового комітету Зої Головань мобільний телефон на дві sim-карти, вазон і сучасний набір для прибирання підлоги, а міському голові подарувала поетичну збірку своїх учнів.Наприкінці зустрічі мешканці підняли декілька актуальних питань, що стосуються комунальної сфери, і подякували міському голові В.П.Грушку за його практичну роботу, направлену на те, щоб наше місто з кожним роком ставало кращим і охайнішим.

Відділ оргмасової роботи Хмільницької міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua