Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-10-22 10:53 | Чернігів
В Чернігові школярам пропагували здоровий спосіб життя

Кожні батьки піклуються про здоров'я власної дитини - це дуже важлива частина батьківських обов'язків. За фізичним та духовним розвитком малечі пильнують і вихователі в садочку, і вчителі в навчальному закладі.

Саме здоровому способу життя був присвячений цілий тиждень в Чернігівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Чернігівської обласної ради. З 15 по 19 жовтня майже всі учні школи взяли участь в різноманітних заходах, спрямованих запобігти та попередити шкідливі звички серед дітей та підлітків. У програмі брали участь і дітки, які перебувають на індивідуальному навчанні вдома та їхні батьки.

Програма була досить насичена, проводилися найрізноманітніші заходи, які популяризують здоровий спосіб життя. Так, під час профілактичного тижня відбулися ток-шоу «Здоровий спосіб життя» для учнів 5-12 класів, загальношкільний день некуріння для учнів 5-12 класів, конференція для 5-12 класів на тему «Куріння або життя», під час конференції демонструвалися сюжети про шкідливість тютюнокуріння.

До учнівської молоді з лекцією завітала й лікар-нарколог, яка висвітлила медичні аспекти проблеми і наслідки цих згубних звичок. Була проведена виставка дитячих малюнків «Подбай про майбутнє».

Не обійшлося на святі й без гостей у погонах. За ініціативою працівників Деснянського відділу міліції над школою-інтернатом, який саме і знаходиться на його території, взято шефство. А щоб слова не розходилися з ділом 18 жовтня для учнів 5 класів міліціонери провели виховний захід «Крокуємо здоровими у світле майбутнє», на якому виступив начальник Деснянського райвідділу міліції майор міліції Олександр Костюченко, заступник начальника Деснянського райвідділу міліції майор міліції Костянтин Гужов і старший оперуповноважений у справах дітей майор міліції Тетяна Обловатна. Міліціонери побажали дітям бути здоровими, добре навчатися й подарували їм печиво та цукерки. Також керівник відділу завірив, що їхні візити будуть частими і лише приємними для дітей.
http://pik.cn.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua