Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-10-12 17:46 | Хмільник
Тиждень творчої майстерності у школі №4 міста Хмільника

Упродовж 8 - 12 жовтня 2012 року у СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Хмільника пройшов традиційний тиждень початкових класів. Робота планувалась так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку.
 
У перший  день тижня в кожному класі проведено конкурс «Поетична і читацька палітра». Учні змагалися за звання кращого читця віршів про осінь, рідний край. Окрасою дня стали роботи учасників конкурсу малюнка «Золота осінь». Велике захоплення у батьків та учнів викликав фотоетюд «Барви осені».
 
 Другого дня учні здійснили подорож у світ чарівних казок. Школярі мандрували світом цікавого на уроках математики (1-В клас - Харкава О. І., 1-Г клас – Тарасюк Г. К.), української мови (4-А клас – Бевз Н. І.; 4-Г клас – Кошарська Н. П.), основ здоров’я (1-Б клас – Гедзун В. Ц.). Особливо всіх вразила творчою майстерністю виставка «Дари осені», «Квіткове поле», «Умілі ручки». 
 
Зачарували  майстерною грою учні-актори казки «Колобок» (3-Б клас – Дробаха О. Д.) та казки про дари осені «Першокласна кухня» (1-А клас – Олянич Л. І.).  Захоплення школярів викликав майстер-клас «Мотанка», проведений у 2 класі Рибак І.В.
 
Девіз четвертого дня тижня -  «Із спортом дружити – ніколи не хворіти».
 
Веселим, жвавим і незабутнім був День здоров’я і спорту. На інших уроках особливо цікавими були хвилинки відпочинку: інсценізації, вправи для зняття втоми очей, сміхотерапія, теплотерапія, оздоровчі рухливі перерви.  Радісне і дзвінкоголосе «Ура!» не раз звучало на стадіоні школи під час спортивних змагань між учнями 4-А і 4-В класів.
 
Яскраві враження залишив музичний калейдоскоп п’ятого дня: святковий концерт, підготовлений учнями 1-4 класів, зайняття з психологом «Добро починається з тебе», урок музичного мистецтва (Цимбалюк В. М. 2-Б клас).
 
А завершився тиждень підсумковою лінійкою для учнів початкової школи. Тут на дітей очікувало чимало сюрпризів: нагородження за різноманітні конкурси та змагання.
 
Тиждень початкових класів закінчився, але не закінчилась клопітка праця вчителя, яка покликана пробудити творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися.
 
 
       Михальнюк Г.В., заступник директора з навчально-виховної роботи СЗШ І-ІІІ ст. № 4
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua