Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-10-08 13:03 | Пирятин
Виїзне засідання Координаційної ради


4 жовтня на базі Сасинівської сільської ради відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Пирятинської районної ради Олексію Нечипоренку.


) Про соціально-економічний розвиток населених пунктів Сасинівської сільської ради проінформував сільський голова Віктор Дорошенко.

    Загальна площа сільської ради становить 9185 га., в тому числі ріллі – 5843,5 га., сіножатей – 706 га., пасовищ – 432 га., лісу – 387 га., боліт - 834 га., земель особистих підсобних господарств – 522 га. До Сасинівської сільської ради входять 6 сіл (Сасинівка, Кейбалівка, Леляки, Першотравневе, Меченки, Червоне), загальною площею 1223 га. Населення налічується 1167 чоловік. П’ять  населених пунктів повністю газифіковано. На території діють загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дитячий садок, один НВК, чотири ФАПи, три заклади культури, три бібліотеки та чотири сільськогосподарські підприємства. При сільській раді створено і працюють комунальне підприємство «Перевод» та кооператив «Промінь».

   Сасинівської сільською радою, спільно з громадською організацією «Сасинівське джерело», розроблено та виграно за програмою ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» два проекти: «Питна вода» та «Придбання шкільного автобуса».

       У 2011 році ТОВ «ПКЗ АГРО» та ТОВ «Леляківське» власними силами відремонтували підлогу в спортивному залі с.Кейбалівка.

      Керівники сільськогосподарських підприємств, які розташовані на території сільської ради, заключили соціальні угоди. На даний час за сприяння ТОВ «Леляківське» проведено поточний ремонт доріг в с.Кейбалівка та с.Леляки, ТОВ «ПКЗ АГРО» надало допомогу у оздоровленні дітей в літній період  с.Сасинівка, займається чищенням доріг взимку та вивезенням сміття у селах сільської ради. Також є домовленість про будівництво переходу через річку Перевод до с.Першотравневе та придбання житла багатодітним сім’ям з с.Сасинівка та с.Першотравневе. За рахунок соціальних угод керівники надають посильну матеріальну допомогу на проведення культурно-масових заходів.

  Про співпрацю адміністрації Національного природного парку "Пирятинський " з органами місцевого самоврядування району інформував заступник директора парку Михайло Олішевець.

 Основними завданнями парку є створення умов для збереження і відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів, природних об’єктів на його території,  умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних комплексів та об’єктів.

Місцеві органи влади із залученням громадськості в межах компетенції беруть участь в управлінні територією парку, сприяють діяльності адміністрації в збереженні та охороні природних комплексів та виконанні поставлених перед нею завдань. Виступаючий подякував сільським головам за допомогу та підтримку.

 Далі було заслухано інформацію голови районної ради Олексія Нечипоренка щодо участі органів місцевого самоврядування у підготовці до проведення на належному рівні виборчої кампанії 2012,  про забезпечення сільських рад комп’ютерною технікою та охорону їх приміщень. З даних питань прийнято відповідні рекомендації.

  Учасники Координаційної ради також відвідали Сасинівську зш І-ІІІ ступенів, Кейбалівський НВК, ознайомилися з роботою ТОВ " Леляківське".

 

                                                                          Пирятинська районна рада

        
 
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua