Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-09-20 17:39 | Пирятин
Постійні комісії Пирятинської районної ради опрацювали проекти сесійних рішень
19 вересня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та управління майном; з питань освіти, культури, сім’ї, молоді і спорту; з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, в якому взяли участь голова районної ради Олексій Нечипоренко, заступник голови районної ради Василь Митропан, голова районної державної адміністрації Микола Купріян,  перший заступник голови райдержадміністрації Микола Лимар, заступники голови райдержадміністрації Юрій Митропан та Андрій Малишкін.


Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2012 року та внесення змін до районного бюджету на 2012 рік інформувала Людмила Безушко, начальник фінансового управління райдержадміністрації.


На засіданні були представлені проекти районних цільових програм, а саме: "Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Пирятинському районі на 2013 – 2015 роки" та "Вдосконалення роботи дозвільного центру Пирятинської райдержадміністрації на 2012-2013 роки". 


Депутати розглянули проекти рішень  "Про передачу Лубенській міській раді субвенції з районного бюджету у 2012році", "Про внесення змін до Програми розвитку краєзнавства та музейної справи на 2012 рік", " Про передачу недіючого літнього кінотеатру "Юність", "Про  продовження контракту директора Пирятинської школи естетичного виховання", "Про участь Пирятинської районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області", "Про затвердження списка присяжних Пирятинського районного суду Полтавської області" та інші.


Також була заслухана інформація Юрія Митропана, заступника голови райдержадміністрації, "Про готовність підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років" та інформація Олександра Гаркавенка, головного лікаря центральної районної лікарні,
"Про хід виконання районної Програми "Репродуктивне здоров’я населення до 2015 року".

        З усіх питань, винесених на розгляд постійних комісій, прийняті відповідні рекомендації.

         
 

                                                                       Пирятинська районна рада

 
 
 
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua