Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-09-17 17:45 | Новоград-Волинський
17 вересня рятувальники відзначили День рятівника !

17 вересня рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Новограда-Волинського та 38-го професійного пожежного посту відзначили своє професійне свято – День рятівника. На урочисті заходи були запрошені представники місцевої влади. За професіоналізм, відданість своїй справі кращих співробітників було відзначено грошовими преміями та відзнаками.
День рятівника засновано з метою вшанування працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Встановлення професійного свята рятувальників саме 17 вересня свідчить про визнання державою важливості цієї благородної справи.
Не зважаючи на негаразди, які на сьогоднішній день мають місце, служба «101» завжди готова прийти на допомогу тим, хто опинився в біді цілодобово перебуваючи на варті задля забезпечення спокою громадян.

Всього, з початку 2012 року працівниками пожежно-рятувальних підрозділів Новоград-Волинського району ліквідовано 134 пожежі; здійснено 6 виїздів на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод та врятовано 14 осіб; виявлено, ідентифіковано та знищено 21 вибухонебезпечній предмет часів ВВв; особовий склад караулів 22 рази виїжджав на надання допомоги населенню та службам міста.

Фахівець (з оперативного реагування) ДПРЧ 10
капітан служби цивільного захисту О.І. Зозуля

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua