Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-08-01 12:00 | Коростишів
Шановні жителі та гості міста!

 


 Шановні жителі та гості міста!Уже стало доброю традицією щорічно в третю неділю вересня відзначати свято міста Коростишева.  Урочистості присвячені   513-й річниці з дня першої писемної згадки про місто Коростишівсвято відбудуться 15-16 вересня 2012 року.
Свято розпочнеться 15 вересня 2012 року на стадіоні «Шахтар» спортивно-мистецьким святом під час якого відбудеться урочисте відкриттям обласної спартакіади серед школярів та Всеукраїнського кубку з легкої атлетики на призи заслуженого тренера України, Почесного жителя міста Коростишева Володимира Зорника.

 

Урочистості продовжаться 16 вересня 2012 року на центральній площі міста, де і відбудеться основна частина свята.

 

Вже сьогодні розпочинається підготовка до свята та оголошено КОНКУРСИ присвячені до святкування 513-ї річниці з дня першої писемної згадки про місто Коростишів.
                                                   1.«Кращий дитячий майданчик»

         За заявками та пропозиціями жителів міста обираються декілька кращих дитячих майданчиків на прибудинкових територіях. Конкурсною комісією визначається один найкращий.

                                                2. « Краща прибудинкова територія»

          За заявками та пропозиціями обираються декілька житлових будинків з кращими прибудинковими територіями, звертається увага на озеленення, квітники та благоустрій території. Конкурсною комісією обирається найкраща.

3. «Кращий під’їзд».

За заявками та пропозиціями обираються декілька під’їздів. Звертається увага на благоустрій біля під’їзду та в під’їзді: стан вікон, дверей, озеленення та інше. Конкурсною комісією обирається найкращий.

                                                                   4. « Краща садиба».

За заявками та пропозиціями обирається декілька садиб. Звертається увага на будівлю, двір, озеленення, «родзинки» архітектурного та ландшафтного дизайну.

5. Фотоконкурс « Моє рідне місто».

              До уваги беруться фотокартки кольорові, розміром 20 на 30 см, в кількості 5 штук. Роботи подаються в окремій папці, кожне фото вставлене у файл. У правому нижньому кутку вказується назва роботи. У правому нижньому кутку титульної сторінки папки вказується виконавець, адреса, контактний телефон з поміткою «На конкурс».

              Роботи подаються до 12.09.2011 року. Конкурсною комісією обираються три найкращі роботи. Роботи, що подаються на конкурс конкурсантам не повертаються.

6. Конкурс малюнків  « Я люблю своє рідне місто».

В конкурсі беруть участь учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста №1,3,9, гуманітарної гімназії №5, школи-ліцею інноваційних технологій № 2, педагогічного коледжу ім. І.Я Франка, професійного аграрного ліцею. Переможці конкурсу визначаються за трьома кращими роботами.

7. Конкурс на кращу квіткову композицію.

             У конкурсі беруть участь вчителі та учні навчальних закладів міста, власники квіткових магазинів, жіноча рада, ЦРЛ, санаторії «Тетерів» , «Лісова казка», підприємства та організації міста, всі бажаючі.

            Виставка композицій буде проводитись під час проведення урочистої частини свята на Червоній площі біля сцени 16.09.12 року після проходження параду. Біля композиції обов’язково повинна бути табличка, на якій вказано назву роботи та колектив-виконавець.

8. Виставки-конкурси:

- гончарних виробів;

- вишитих та в’язаних  речей;

- кулінарних виробів (випічка);

- продукції камнеобробітку;  

- домашніх улюбленців .

             До  виставках-конкурсах  запрошуються: народні умільці, приватні підприємці, педагогічні колективи дошкільних, позашкільних закладів міста учні та  міських шкіл та Коростишівського аграрного ліцею, заклади громадського харчування міста , всі інші бажаючі.

Виставки-конкурси відбудуться біля районного Будинку культури о 17.00 годині 16.09.12 р. після урочистого відкриття свята. Біля роботи обов’язково повинна бути табличка, на якій вказано назву роботи та колектив виконавець. Можливий супровід музичною композицією.

 

           Запрошуємо всіх активних та ініціативних  жителів та гостей нашого міста взяти участь в конкурсах та відзначити разом День міста Коростишева.

На свято також запрошуються дитячі та розважальні атракціони, циркові групи.

Запрошуємо всіх гостей та жителів міста взяти участь у святкуванні 15-16 вересня 2012 року 513-ї річниці з дня першої писемної згадки про місто Коростишів!

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua