Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-07-09 10:54 | Прилуки
На засіданні виконавчого комітету міської ради

04 липня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. 

Одним із перших члени виконкому розглянули питання “Про протест Прилуцького міжрайонного прокурора на рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 06 березня 2012 року № 112 “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”. За інформацією начальника КП “Прилукижитлобуд” Олександра Мозгова, відповідно до протесту Прилуцького міжрайонного прокурора виконано аналіз загальної площі квартир окремих будинків, зокрема, № 98А по вул.Костянтинівській та № 279 по вул.Київській. У результаті проведеного аналізу вияснилося, що загальна площа квартир вищезазначених будинків була визначена правильно. 

КП “Прилукижитлобуд” проведено додатковий аналіз складових послуг, у результаті чого зменшено вартість послуги з прибирання прибудинкової території по будинках № 41 по вул.Ярмарковій, № 313 по вул.Київській, № 60 по вул.Юрія Коптєва, № 107 по вул.Шевченка; зменшено вартість поточного ремонту стиків стінових панелей буд. № 7А по вул.Індустріальній; змінено вартість послуги з поточного ремонту шиферної покрівлі буд. № 107 по вул.Шевченка; змінено вартість технічного обслуговування та електропостачання ліфтів до фактичних витрат на надання даних послуг по будинках № 7А по вул.Індустріальній, № 111 по вул.Садовій, № 48А та № 113 по вул.1 Травня, буд. № 157 у в/м 12; по будинках № 216 та 313 по вул.Київській, № 10 по вул.Юрія Коптєва, № 39 по вул Ракитній.
Відповідно до рішення виконавчого комітету абонвідділом КП “Прилукижитлобуд” буде здійснений перерахунок плати вартості та структури послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вищезазначених будинків з 01 квітня поточного року. 

Окрім того, на виконання протесту Прилуцького міжрайонного прокурора виконано уточнення об'ємів робіт, на підставі яких зроблені перерахунки вартості послуг з поточного ремонту житлового фонду, а саме: поточного ремонту м'якої, шиферної покрівлі, поточного ремонту стиків стінових панелей, поточного ремонту відмостки, поточного ремонту-фарбування будинкового газопроводу окремо за кожним будинком. Вартість послуг “поточний ремонт під'їздів”, “обслуговування покрівель та систем ливневого водовідведення” залишено без змін, оскільки розрахунки даних послуг проведені окремо за кожним будинком. 

Також приведена у відповідність до Наказу Держжитлокомунгоспу України від 10 серпня 2004 року № 150 періодичність проведення робіт по наданню послуг з поточного ремонту конструктивних елементів будинків.

Виконавчий комітет ухвалив рішення про передачу функцій замовника управлінню житлово-комунального господарства міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення робіт щодо впровадження автономного опалення загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 по вул. Київській, 375 та дитячої юнацько-спортивної школи по вул. Пушкіна, 104-А на базі блочно-модульних котелень на твердому паливі та резервному газовому; упровадження автономного опалення в місті Прилуки на базі блочно-модульної котельні на твердому паливі та резервному газовому. 

Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 06 березня 2012 року № 113 “Про передачу функцій замовника” вважається таким, що втратило чинність. 


Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua