Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-06-14 16:20 | Хмільник
Хмільник: Із Днем медичного працівника!Зі словами вдячності та найщирішими побажаннями звертаюсь до лікарів, медичних сестер, ветеранів медичної служби, усіх працівників галузі охорони здоров’я Хмільника з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!
Ви обрали професію почесну і водночас нелегку, адже повсякчас перебуваєте на сторожі найціннішого із людських скарбів, дбаєте про здоров’я і життя.

Засвідчую у слові кожному свою повагу за натхненну пра¬цю, завдячую за сумління, священне служіння медичній справі, доброту, людяність і терпіння.

Зичу, аби ніколи не полишала впевненість у правильності обраної вами професії, щоби праця щодень була дже¬ре¬лом натхнення, формувала почуття самодостатності і матеріального добробуту.
Нехай усе те, чого прагне благородне се¬рце, неодмінно збудеться, а здоров’я і наснага збережуться на довгі роки.


З пошаною

Міський голова Василь Грушко

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua