Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-05 17:50 | Новоград-Волинський
Розпочалася підготовка до відзначення в місті Дня ПеремогиЗаступник міського голови Валентин Костюк провів засідання оргкомітету з питань відзначення в місті 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Обговорено план передсвяткових та урочистих заходів з нагоди Дня Перемоги, які передбачені у відповідному розпорядженні міського голови. 

Напередодні свята ветерани війни отримають одноразову державну допомогу. У закладах освіти, культури пройдуть тематичні заходи. 8-9 травня в місті традиційно відбудеться урочисто-траурна хода пам’яті за участі молоді, військових та громадськості із покладанням квітів до могил та пам’ятних знаків. Міська влада звертається до трудових колективів, за якими закріплено могили загиблих у роки війни, пам’ятні місця, присвячені цій історичній події, провести їх благоустрій та висадити квіти чи траву. 


Відділ інформації і зв’язків із громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua