Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-04 17:49 | Чернігів
Відбулися засідання президії та постійних комісій обласної ради

На початку роботи президії голова обласної ради Анатолій Мельник поінформував присутніх, що після створення в обласній раді п’яти депутатських фракцій до складу президії обласної ради увійшли їх керівники:

Станіслав Прокопенко – депутатська фракція Партії регіонів;

Олександр Кодола – депутатська фракція партії ВО «Батьківщина»;

Олександр Нерета – депутатська фракція Політичної партії «Фронт Змін».

Олена Дмитренко, яка обрана керівником фракції Соціалістичної партії України, вже входить до складу президії як голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту і депутатської етики.

Разом з тим в складі президії наразі не представлено фракцію Комуністичної партії України. Це пояснюється тим, що керівником фракції було визначено Володимира Лещенка, який в міжсесійний період склав свої повноваження депутата обласної ради (заява від 07.02.11) у зв’язку з обранням його народним депутатом України.

Після того, як фракція КПУ визначиться щодо свого нового керівника, повідомив Анатолій Мельник, його буде введено до складу президії.

Далі депутати перейшли до безпосереднього розгляду питань порядку денного третьої сесії обласної ради.

Як повідомив голова обласної ради Анатолій Мельник, на пленарне засідання планується винести 65 питань. Серед них – 17 різнопланових Програм, з повним текстом проектів яких можна ознайомитись на офіційному веб-порталі ради в розділі «Проекти регуляторних актів та рішень».

Депутати вирішили першим питанням на сесії заслухати звіт про виконання обласного бюджету і витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету за 2010 рік. З цього питання народних обранців інформуватиме начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко.

Далі на сесії планується розглянути блок так званих «програмних» питань:

- Про затвердження Програми науково-технічного та інноваційного розвитку на 2011-2015 роки.

- Про програму інвестиційного розвитку Чернігівської області на 2011-2015 роки.

Як повідомив Анатолій Мельник, це питання вноситься обласною державною адміністрацією у зв’язку із закінченням терміну дії Програми інноваційно-інвестиційного розвитку Чернігівської області на 2007-2010 роки «Чернігівщина інвестиційна - 2010» та з метою необхідності пролонгації позитивних результатів, досягнутих при її впровадженні.

Запропонований проект Програми враховує положення Стратегії соціально-економічного розвитку Чернігівської області на період до 2015 року і Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», пропозиції райдержадміністрацій, міськвиконкомів, підприємств, організацій, установ області.

- Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Чернігівської області на 2011-2014 роки.
- Про затвердження Програми обласної фінансової підтримки сільгосптоваровиробників через механізм здешевлення кредитної ставки придбання складної сільськогосподарської техніки на умовах фінансового лізингу. (Дана програма покликана сприяти покращанню технічного забезпечення господарств сільськогосподарською технікою.

Зокрема, в ній визначено механізм нарахування і виплат коштів обласного бюджету на здешевлення кредитної ставки придбання сільськогосподарської техніки на умовах фінансового лізингу сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та господарювання).

- Про Програму формування регіональних ресурсів продовольчого зерна Чернігівської області на 2011-2012 маркетинговий рік. (Необхідність розробки Програми зумовлена тим, що Порядок формування регіональних ресурсів продовольчого зерна, який діє в останні роки, через відсутність фінансування не гарантує його зберігання на протязі маркетингового року і призводить до дестабілізації ринку хлібобулочних виробів в області).

- Про Програму створення регіонального матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Чернігівській області на 2011-2015 роки. (Програма розроблена відповідно до Номенклатури та обсягів регіонального матеріального резерву Чернігівської області для реагування на надзвичайні ситуації та надання термінової допомоги населенню, вона погоджена з МНС і затверджена головою Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій).

Далі на сесії депутати планують розглянути блок питань, внесених обласною державною адміністрацією, які були підготовлені управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації:

- Про затвердження обласної Програми «Цукровий діабет» на 2011-2015 роки.

- Про затвердження обласної Програми забезпечення лікувально-профілактичних закладів Чернігівської області кисневими концентраторами на 2011-2015 роки.

- Про затвердження обласної Програми забезпечення медичною стоматологічною допомогою населення області КЛПЗ «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка» на 2011-2015 роки.

- Про обласну Програму забезпечення санітарним автотранспортом станцій та відділень швидкої медичної допомоги Чернігівської області на 2011-2013 роки.

Наступне питання підготовлено державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів в області і внесене обласною державною адміністрацією:

- Про регіональну Програму із запобігання ввезенню та розповсюдженню на території Чернігівської області неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів на 2011-2015 роки.

Ця програма, на переконання її розробників, сприятиме гарантованому забезпеченню населення якісними лікарськими засобами та впровадженню механізму взаємодії між відповідними органами виконавчої влади та правоохоронними органами щодо недопущення виробництва, ввезення та розповсюдження фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів, зменшенню нелегального виробництва та реалізації лікарських засобів.

До порядку денного наступної сесії депутати також вирішили включити і два питання сфери регулювання земельних відносин:
- Про затвердження переліку видатків, що здійснюються за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва на 2011 рік.

- Про затвердження Програми використання та охорони земель Чернігівської області на 2011-2020 роки.

До порядку денного третьої сесії обласної ради депутати вирішили також включити і такі питання:
- Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей Чернігівської області на 2011-2015 роки «Веселкове літо».
- Про Програму передачі не́телей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2011-2015 роки.
- Про обласну Програму «Молодь Чернігівщини» на 2011-2015 роки.

- Про внесення змін до обласної Програми «Реалізація Стратегії демографічного розвитку Чернігівської області до 2015 року».
- Про обласну Програму підтримки розвитку житлового кредитування молоді на 2011-2020 роки.
- Про регіональну цільову програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2016 роки.

- Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2011 рік.
- Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2011 рік.
- Про надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю «Мисливсько-рибальське підприємство «Єгер».

- Про погодження ліміту використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань.

- Про погодження спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Корюківського родовища підземних питних вод комунальному підприємству «Корюківкаводоканал» Корюківської міської ради.

- Про погодження спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Північнозагорівської площі дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія».
- Про погодження спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку газу та конденсату Зимницького родовища товариству з обмеженою відповідальністю «Перша українська газонафтова компанія».

- Про погодження спеціального дозволу на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу Грибоворуднянської площі на території Ріпкинського району Чернігівської області товариству з обмеженою відповідальністю Сатурн-М».

- Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.
- Про втрату чинності рішення обласної ради від 24 травня 2007 року «Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, що підлягають приватизації у 2007 році».

- Про надання пільги з орендної плати КП «Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії» Чернігівської обласної ради.
- Про надання пільги по орендній платі Державній організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

- Про надання пільги з орендної плати ВАТ «Базис».

- Про надання пільги з орендної плати Чернігівському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка.
- Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства «Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії» Чернігівської обласної ради Падієм В.В.

- Про звільнення Іванова Д.Й. з посади директора комунального підприємства «Видавництво «Чернігівські обереги».

- Про припинення юридичної особи - комунального підприємства «Видавництво «Чернігівські обереги» шляхом ліквідації.

- Про передачу у власність територіальної громади м.Мена телескопічної автовишки ТВГ-15Н на базі автомобіля ГАЗ-52.

- Про затвердження нормативу відрахувань до обласного бюджету частини прибутку комунальних комерційних підприємств обласної ради.

- Про передачу приміщення, розташованого по проспекту Миру, 61 у м.Чернігові до статутного фонду комунального підприємства «Діловий центр» Чернігівської обласної ради.

- Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, у новій редакції.

- Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у новій редакції.

- Про затвердження Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у новій редакції.

- Про затвердження Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області в оренду в новій редакції.

- Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у новій редакції.

- Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 9 березня 2011 року №37 «Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства «Діловий центр» Чернігівської обласної ради Нітченко С.В.»


- Про звільнення Желєзної О.І. з посади директора комунального закладу «Пошукове агентство по створенню науково-документальних серіалів «Книга Пам’яті» та «Реабілітовані історією» Чернігівської обласної ради.

- Про внесення змін до складу постійних комісій обласної ради.

- Про підтримку рішення Кіровоградської обласної ради від 18 лютого 2011 року №96 «Про звернення депутатів Кіровоградської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо плати за приєднання електроустановок до електричних мереж».
- Про визнання таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 30 липня 2010 року.
- Про хід виконання рішень обласної ради.

- Про запит депутата Другакова В.Л.

- Про запит депутата Другакова В.Л.

- Про запит депутата Чубовського С.М.

- Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 грудня 2010 року «Про обласний бюджет на 2011 рік».

- Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з приводу врегулювання питання відпуску лікарських засобів через фельдшерські, фельдшерсько-акушерські пункти в сільській місцевості, де відсутні аптеки та їх структурні підрозділи.

- Про звільнення Нітченка С.В. з посади директора комунального підприємства «Діловий центр» Чернігівської обласної ради.
- Про звільнення Немця Г.Т. з посади директора Козелецького геріатричного пансіонату.

- Про призначення Шапки М.В. в.о. директора Козелецького геріатричного пансіонату.

- Про затвердження Програми фінансової підтримки обласних громадських організацій інвалідів та ветеранів.
- Про обласну Комплексну програму профілактики правопорушень на 2011-2013 роки.
- Про внесення окремих рекомендацій районним та міським радам.

- Про запит депутата Кульбаки В.Д.
Нагадаємо, 14 березня цього року голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник підписав розпорядження "Про скликання третьої сесії обласної ради" 25 березня 2011 року об 11.00 годині в залі засідань обласної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

За матеріалами res-publica.in.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua