Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-04 16:26 | Бориспіль
Допоможемо врятувати молоді життя!

29 березня 2012 року у місті Борисполі відбувся благодійний концерт «Надія є!» на підтримку двох юнаків, яких спіткала тяжка недуга — рак. У 20-річного Дмитра Гринюка рабдоміосаркома — злоякісна пухлина з оболонок периферійних нервів, а у 12-річного Вадима Лукавенка апластична анемія тяжкої форми — порушена функція кісткового мозку, в крові відсутні тромбоцити.

Це перша спроба Бориспільського молодіжного парламенту, який очолює Вікторія Шевц, організувати такий захід.

Коли вперше виникла ідея організувати задля збору коштів благодійний концерт, рідні подумали, що йдеться про концерт місцевих талантів. Та організатори вирішили вийти на вищий рівень. За допомогою Інтернету, соціальних мереж вони розповсюдили інформацію про цей благодійний захід, і на заклик відгукнулося багато відомих виконавців, зокрема і ведучий Нового каналу Дмитро Бурундуков. Бажаючих придбати квитки і прийти підтримати хлопців було дуже багато. Навіть важко було повірити, що зал «Бархату» може помістити стільки людей!

Ще задовго до концерту у магазинах, школах, багатьох інших закладах міста були розставлені скриньки для збору коштів із інформацією про юнаків. Сума, накопичена за весь період, включаючи кошти від продажу квитків та зібрані під час концерту, склала понад 52 тисячі гривень. Їх розділили порівну передали родичам хлопців.

Та благодійна акція продовжуватиметься і після концерту. І далі ви зустрічатимете по місту скриньки, куди можна опустити гроші для допомоги. Добре починання Євгена Шалімова, власника «Бархата», який надав зал для концерту, а сам активно допомагав у його організації, підхопив власник більярдного клубу «Ланкастер», що знаходиться у приміщенні «Аеромолу» Михайло Симонов, який є президентом спортивного більярду Києва. Він зголосився організувати благодійний більярдний турнір на підтримку хворих хлопців. Турнір відбудеться 8 квітня. Вхідним квитком буде добровільний благодійний внесок, а переможці отримають грамоти і подяки.

За матеріалами i-visti.com

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua