Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-02 17:10 | Хмільник
На сесії Хмільницької міської ради29 березня 2012 року під головуванням міського голови Василя Пилиповича Грушка відбулась 21 чергова сесія міської ради 6 скликання.

У ході пленарного засідання місцеві обранці розглянули 61 питання планове та 3 питання порядку денного «Різне».
Першим у порядку інформування слухалось питання про визначення нормативної грошової оцінки для розрахунку орендної плати за землю. Доповідав - начальник відділу Держкомзему у м. Хмільнику Вінницької області Віктор Штефанюк. Після цього депутати працювали у звичному режимі.

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про доступ до публічної інформації» ухвалено рішення про затвердження Положення про виконавчий комітет міської ради 6 скликання в новій редакції. На 21 сесії було розглянуто та прийнято одноголосно Програму розвитку та збереження зелених насаджень в м. Хмільнику на 2012 – 2015 роки.

Розглянули депутати і кілька питань бюджетних, низку питань щодо змін та доповнень до програм, чимало ухвалених рішень стосувалися питань землекористування.  Одностайно депутати підтримали два регуляторних акти, а саме: «Про встановлення плати за копіювання та друк документів, що надаються за запитом на інформацію» та «Про затвердження Положення про комісію з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки», які пройшли усі передбачені законодавством процедури розгляду.

Певна дискусія виникла в ході вирішення питання «Про попереднє погодження ФОП Цисю Я.І. місця розміщення тимчасової споруди по вул. Леніна в м. Хмільнику». Йшлося про розміщення дитячого кафе у центрі міста біля дитячого майданчика «Рошен». Більшістю голосів депутати проголосували проти погодження побудувати тимчасову споруду, але висловили думку запропонувати Цисю Я.І. інше місце розміщення дитячого кафе у нашому місті.

У «Різному» розглянули депутатський запит Гуцалюка С.О., Денисюк Л.А., Шеремети В.М., Каленіченка С.В. щодо можливості підготовки проекту рішення про дострокове розірвання договору оренди на земельну ділянку, на якій розміщений ринок у центрі міста у зв’язку з неналежним санітарно-технічним станом.

Окрім цього, у «Різне» надійшла пропозиція від депутата міської ради Мельничука В.І. щодо відновлення роботи з аналізу виконання стратегічного плану економічного розвитку міста Хмільника.Депутат міської ради Редчик С.Б. закликав кожного з присутніх допомогти врятувати життя онкохворої дитини з Хмільника та долучитись до збору коштів для лікування.Відділ організаційно-масової роботи Хмільницької міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua