Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-22 16:14 | Житомир
З нагоди Дня театру в Житомирі покажуть прем'єрну виставу "Украдене щастя"

У Житомирському облмуздрамтеатрі ім.І.Кочерги готуються показати прем'єрну виставу за мотивами пєси І.Франка "Украдене щастя".

За словами художнього керівника та режисера-постановника Наталії Тимошкіної, ця вистава уже давно є в багатьох театрах України, але особисто Наталія йшла до неї довго і вже кілька разів збиралася показати, пише 20 хвилин.

Керівник запевнила, що вистава може стати однією з найулюбленіших серед глядачів, але остаточно можна буде про це говорити уже після премєри.

Директор театру Наталія Ростова відзначила, що абсолютно всі співробітники театру буквально вклали душу у цю виставу: актори віддаються на сцені повністю грі на стільки, що глядачі мимоволі починають переживати ті ж самі емоції.

Виставу у стилі модерн, з музичними композиціями українського етногурту "ДахаБраха" та за мотивами твору І.Франка у авторській інтерпритації житомиряни зможуть побачити вперше 27 березня - у Міжнародний День театру.

За матеріалами www.1.zt.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua