Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-21 15:59 | Бердичів
На Гнилоп’яті пройшли навчання з цивільного захисту

Пошуково-рятувальна служба на воді та “МНСники” повідомляють: через потепління на річці Гнилоп’ять лід став небезпечним. Аби відпрацювати дії рятувальників під час цього періоду, міський відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, провів на базі пошуково-рятувальної служби відповідні заняття.

Віктор Рябушко, начальник відділу з питань НС та цивільного захисту населення: «Це планові щорічні заняття. Вони допомагають підвищити рівень підготовки і, головне, відпрацювати питання взаємодії. Тобто у найкоротші строки залучити якомога більше професійних підрозділів для надання допомоги потерпілим.»

За сценарієм, двоє рибалок через необережність опинилися у льодовому полоні. Врятувати їхні життя — це найперше, що мають зробити працівники міської пошуково-рятувальної служби на воді.

Віктор Рябушко, начальник відділу з питань НС та цивільного захисту населення: «Першою на допомогу залучається пошуково-рятувальна служба на воді. Але через небезпечну ситуацію, що склалася на цей час, були залучені додаткові сили.»

“МНСники” разом із пошуковою службою добре впоралися із завданням, констатує Віктор Рябушко. Окрім того, рятувальники показали, як працюють їхні водолази. Ті з-під води витягли макет потерпілого й одразу передали його до рук лікарів “швидкої”. І хоча усі рятувальні служби міста злагоджено діють у подібних ситуаціях, Віктор Рябушко закликає людей, особливо рибалок, не виходити на лід. Він зараз дуже небезпечний.

За мматеріалами www.trkvik.tv

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua