Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-03-16 09:07 | Нікополь
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята! Саме цього дня, ми маємо змогу подякувати всім, хто надає неоціненні комунальні послуги. Адже без них ми сьогодні не усвідомлюємо цивілізованого життя. 

У час суспільних перетворень підприємства житлово-комунального комплексу вдосконалюють свою роботу, намагаючись задовольнити потреби населення. Від Вашої щоденної праці залежить благоустрій нашого міста, затишок і комфорт в оселях нікопольців. 

Попереду у нас багато важливих завдань і проектів, від реалізації яких залежить добробут городян. Сподіваюсь, що Ваша кропітка праця стане запорукою подальшого успішного розвитку галузі ЖКГ. 

В цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, оптимізму, злагоди у сім'ях, добробуту й успіху в нашій взаємній справі – покращенні життя нікопольців. 


З повагою
міський голова,
керівник міської організації Партії регіонів
Руслан ТОКАР

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua