Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-02-07 17:00 | Ковель
90- ті повертаються

Учора вечірньої пори невідомі зловмисники відлупцювали Дячука поблизу власної оселі. Депутата до міської лікарні доправила швидка.

Депутат Луцької міськради, начальник транспортного управління муніципалітету Рустам Дячук пов’язує власне побиття невідомими неподалік помешкання із депутатської діяльністю та чиновницькою роботою.

У телефонному коментарі Дячук підтвердив, що його поклали до відділення нейрохірургії Луцької міської клінічної лікарні. Каже, що почуває себе краще, аніж учора, однак голова усе ще болить.За словами депутата, у нього – струс мозку, перелом носа, накладено два шва на обличчі. Також – забої та гематоми.

«Наскільки мені відомо, за фактом нападу на мене міліція порушила кримінальну справу по «хуліганці», - зазначив Рустам Дячук.

Він пов’язує напад на себе винятково із депутатської діяльністю та роботою начальника управління транспорту міськради. «Це – попередження, що не треба робити певних кроків у проведенні конкурсів на пасажирські перевезення», - сказав депутат міськради.
За його словами, нападників не цікавило нічого, крім нанесення тілесних ушкоджень. Адже вони не взяли ані одягу, ані мобільного телефону, ані грошей. «Коли я підвівся, до мене підійшов молодий чоловік і віддав ключі, які випали із кишені», - додав Рустам Дячук.

kowel.at.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua