Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-11-10 17:21 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Минув рік з того часу як нинішній склад виконавчого комітету приступив до виконання своїх обов’язків. Як відмітив міський голова Володимир Загривий цей рік з погляду фінансово-господарського забезпечення вдалося виконати достойно. Очільник міста подякував членам виконавчого комітету за нормальну роботу, адже незважаючи ні на що, долаючи перепони нормальний розвиток міста вдалося забезпечити. 

Але попереду ще багато завдань та планів. Потрібно забезпечити позитивну динаміку розвиток міста до кінця цього і в наступному році. На сьогодні в місті в стані ремонту та будівництва 167 великих і малих об’єктів.
 
Потрібно освоїти ще велику кількість коштів, зокрема на закінчення ремонту пологового відділення, кінотеатру, 2-гої черги ЗОШ № 8, тощо.
Володимир Загривий нагадав, що 12, 19 листопада в місті оголошено суботник. Потрібно прибрати опале листя та сміття з прилеглих до будинків та приватних установ територій, аби після закінчення зими, коли розтане сніг не прибирати його залишки. Також міський голова відмітив, що є значні борги за природний газ та електроенергію перед комунальними підприємствами. Близько 70% це заборгованість від мешканців міста. Тож міська влада звертається із проханням до жителів розрахуватися на вчасно надані послуги. 

16 питань було винесено на розгляд членів виконавчого комітету. Начальник управління архітектури та містобудування міської ради Людмила Гончарук представила на розгляд присутніх питання про поточне будівництво в місті, у якому громадянам міста дозволено здійснювати будівництво, перепланування, тощо. Також дозволено ТОВ «Тандем» здійснити комплексну реконструкцію ринку на вул. Яновського № 2. За рахунок перебудови значно збільшиться кількість місць для торгівлі, всі вони будуть під накриттям та в павільйоні, а місця їх розташування зручні та облаштовані 

Регуляторним актом встановлено тарифи на послуги комунально-торгівельного підприємства «Міський ринок». Торгівельне місце розміром 2 кв.м. (палатки, візки, причепи, ятки, лотки, контейнери, їх використання як складських приміщень) коштуватиме 1 грн. 50 коп. Таку ж ціну сплачуватимуть і за торгівлю з прилавків і молокопродуктами власного виробництва. Як і раніше залишаються безкоштовними місця для торгівлі сільськогосподарською продукцією до 5 кг. Якщо продукції більше - приватні підприємці так само сплачуватимуть 1,50 грн. Рішення набирає чинності з 1 січня 2012 року. Отримані гроші будуть використані для реконструкції ринку. 

Рішенням виконавчого комітету погоджено місцезнаходження та режим роботи магазинів, торгівельних павільйонів для продажу продовольчої та непродовольчої продукції в різних частинах міста. Окрім того розпочнуть роботу дві аптеки: на вул. Радянській та Шевченка. Також члени виконавчого комітету вирішили подати клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» мешканці нашого міста, матері шести дітей. Рішеннями виконавчого комітету виділено кошти на проведення медичної операції, розглянута заяви адмінпорушників про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності та інші. 


Тетяна Ковалетова
відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua