Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-11-10 14:31 | Ромни
У Ромнах розпочався мітинг-реквієм

«День страти трьох тисяч безвинних роменців, що болем завжди озивається в серці…», - такими словами розпочався мітинг-реквієм, присвячений світлій пам’яті розстріляних 10 листопада 1941 року жителів міста єврейської національності. 

Секретар міської ради Микола Цецюр, іудейська релігійна громада, равін Сумської синагоги Ехієл Шломо Левітанські, учнівський та педагогічний колективи загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №9 взяли участь у заході біля пам’ятного знака у с. Піски. «За архівними даними більше трьох тисяч чоловік єврейської національності були розстріляні на цьому місці, де ми з вами знаходимося. Тут вони і поховані. Жінки, діти, літні люди… не зупинили звірства окупантів, які руйнували все навколо в нашому місті»- зазначив Микола Цецюр. Людська пам’ять про загиблих така ж міцна, як граніт. Саме тому, до підніжжя пам’ятного знаку були покладені, за іудейським звичаєм, камінці. 

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua