Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-08-09 17:08 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Українські миротворці здійснюють охорону бази КФОР “NothingHill” на півночі Косового

Українські миротворці у Косовому вже третій тиждень поспіль продовжують виконувати завдання на півночі краю у відриві від місця постійної дислокації – бази “Bondsteel”.Так, з 7 серпня третій спеціальний взвод національного миротворчого контингенту на чолі з командиром взводу гвардії старшим лейтенантом Михайлом Кибальниковим приступив до охорони бази КФОР “NothingHill”, що в муніципалітеті Лепосавіч.

Загальне керівництво діями українських військовослужбовців на півночі Косового здійснює офіцер від управління національного контингенту гвардії капітан Віктор Голодюк.За словами командира українського миротворчого контингенту 15-ї ротації гвардії підполковника Олега Зубовського, до цього протягом двох тижнів на високому рівні аналогічне завдання виконував другий спеціальний взвод, очолюваний гвардії старшим лейтенантом Артемом Помазом.

В муніципалітеті Лепосавіч наші миротворці здійснюють охорону воріт, зони посадки та периметру бази “NothingHill”.Варто додати, що окрім українців на півночі Косового на даний час перебувають американські та польські військові. Так, польські миротворці здійснюють патрулювання поблизу адміністративного кордону з Сербією, а також разом з українськими колегами охороняють базу “NothingHill”. У свою чергу, відділення зв’язку від американського підрозділу багатонаціональної бойової групи “East” забезпечує зв’язок між особовим складом, що перебуває на патрулюванні та штабом, що розміщений на цій базі.

Як підкреслив командир національного контингенту гвардії підполковник Олег Зубовський, на даний час другий спеціальний взвод повернувся на американську базу “Bondsteel”, щоб відпочити і продовжити виконувати завдання у складі національного контингенту у Косовому.

Помічник командира контингенту
(зі зв’язку з засобами масової інформації)
майор І. С. АРЄФ'ЄВ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua