Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-20 13:00 | Прилуцький район
Про проблемні питання за „круглим столом”

Питання розвитку підприємництва в Прилуцькому районі стали предметом обговорення на засіданні „круглого столу”, який відбувся на початку червня поточного року в райдержадміністрації. Захід відбувся за участі Прилуцької ОДПІ, міськрайонного Центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Прилуцькому районі, Прилуцької районної санепідемстанції, управління Держкомзему в Прилуцькому районі, силових структур. 

На „круглий стіл” зібралося чимало зацікавлених фізичних осіб – підприємців з навколишніх сіл та з найвіддаленіших куточків району, які здійснюють підприємницьку діяльність практично у всіх сферах. Вони порушили проблемні питання, які перешкоджають працювати ефективно, чесно та відкрито, у рівноцінних конкурентних умовах. 

Учасники заходу ознайомилися зі змінами в законодавстві, обговорювали питання дотримання податкового та земельного законодавства, вимоги у сфері торгівельної діяльності та громадського харчування, порядок видачі документів дозвільного характеру, сплати страхових внесків та використання найманої праці тощо. Тобто, до проблемних питань розвитку підприємництва підійшли комплексно. 

Начальник відділу масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Прилуцької ОДПІ Наталія Струк ознайомила учасників заходу із законопроектом щодо спрощеної системи оподаткування, яким будуть внесені зміни до Податкового кодексу України. У разі його прийняття малий бізнес отримає додаткові стимули для свого розвитку. 


Прилуцька ОДПІ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua