Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-10 16:57 | Прилуки
Міська рада затвердила Орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2011 рік по проектах рішень міської ради

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та з метою ефективної реалізації регуляторної політики в м. Прилуки міська рада затвердила Орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2011 рік по проектах рішень міської ради, що стосуються затвердження положень про порядок розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки або її частини; про порядок надання земельних ділянок, на яких розміщені об'єкти нерухомості, у користування; про порядок вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів; про порядок продажу земельних ділянок комунальної форми власності; по проектах, що стосуються порядку отримання дозвільних документів на реконструкцію житлових квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках під розміщення об'єктів різного функціонального призначення; затвердження Тимчасового положення про порядок передачі земельних ділянок під об'єктами нерухомості (без реального виділення на місцевості); надання дозволів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами; встановлення збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності; встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів та ін. 
Організація та проведення консультацій з громадськістю покладається на розробників проектів рішень відповідно до Орієнтовного плану. 


Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua