Українські міста в Інтернеті
2011-06-07 15:51 | Коростень
Коростенці - бронзові призери Кубку України з легкої атлетики

З 25 по 28 травня у місті Ялта проходили змагання чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, участь у яких взяли і вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ, показавши гарний результат.

З бігу на 400м п’ятим став Юшкевич Андрій та одинадцятою – Старжинська Марія (учні НВК № 12). А учениця ЗОШ № 10 Левченко Тамара, посівши шосте місце з бігу на 1500м, виконала І спортивний розряд. У легкоатлетичній естафеті коростенці посіли п’яте місце серед юнаків та сьоме серед дівчат. Ще більше пощастило нашим спортсменам на змаганнях Кубку України з легкої атлетики, що відбулися в Ялті з 29 травня по 1 червня.

Коростенці вибороли ІІІ місце у легкоатлетичній естафеті. Бронзовими призерами стали Соловей Анастасія та Ковнацький Володимир.