Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2011-06-02 17:03 | Новоград-Волинський
Телевізійний канал СТБ знайшов у Новограді-Волинському яскраві таланти

27 травня в міському Палаці культури ім.Лесі Українки за підтримки телевізійного каналу СТБ відбувся відбір учасників для участі у телевізійних програмах – «Україна має талант», «Танцюють всі». Його мета – відкрити та популяризувати таланти звичайних людей. Організатором даного дійства була організатор-методист міського Палацу культури імені Л.Українки Олена Тимощук. 


До складу журі увійшли директор цього закладу Ірина Антипчук, режисер загальноміських заходів Ірина Панасюк. Очолила журі - кастинг-менеджер каналу СТБ Наталія Чепрага. Новоград-волинці ще раз підтвердили, що Поліська земля, яка дала світу видатну поетесу Лесю Українку, продовжує народжувати талановитих людей. У кастингу взяли участь 58 учасників різних жанрів: хореографія, вокал, музика, образотворче мистецтво, спорт, художнє читання, клоунада. 


Найталановитішим виявилися учасники Зразкового ансамблю бального танцю «Грація» під керівництвом відмінника освіти Юліана Розбицького, що підкорив серця присутніх у танцювальному жанрі та отримав Диплом за 1-місце кастингу «Україна має талант», а також фінансову винагороду від каналу СТБ у сумі 3000 грн.


Другим місцем (в номінації вокал) та уік-ендом в м.Києві з оплатою проживання, харчування, екскурсіями по столиці, два квитки на гала концерт-шоу «Україна має талант» відзначено чудовий дует в складі Діани Георгієвої та Миколи Барсученка. Третє місце - два квитка на гала-концерт розділили вокалістки з с.Орепи Новоград-Волинського району Надія Троцька та Галина Іванова.


Приз глядацьких симпатій та дорожню сумку з логотипом програми отримав місцевий автор і виконавець власних пісень Ігор Завгородній.
За оригінальність жанру (клоунада) відзначено подарунком - футболкою з логотипом - Дмитра Наумця. Своїми унікальними малюнками та способом виконання вразив журі шоу-проекту учень художньої школи Євген Московенко, який отримав плакат з їх автографами . Голова журі Наталія Чепрага щиро подякувала всім учасникам та організаторам програми і запросила до участі у столичних кастингах, наголошуючи при цьому, що Новоград-Волинський багатий на самобутні та яскраві талани.


Світлана Чачина
начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua