Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-12-08 15:02 | Сєвєродонецьк
Засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради від 7 грудня 2010 року

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулося 7 грудня, почалося з привітання з Днем місцевого самоврядування першого заступника міського голови С. М. Дядика, який проводив засідання. Він побажав членам виконкому ефективної та продуктивної роботи на благо територіальної громади Сєвєродонецька та покращення добробуту кожного її мешканця.
Члени виконавчого комітету ухвалили цього дня близько 50 рішень. 

Були затверджені питання щодо купівлі та продажу нерухомого майна, дозволів на розміщення об’єктів благоустрою міста, оформлення права власності, присвоєння поштової адреси, надання одноразової матеріальної допомоги, визначення статусу дитини, проведення міських заходів, присвячених новорічним та різдвяним святам, затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Сєвєродонецької міської ради тощо. 

Виконком також прийняв рішення про заборону несанкціонованого виходу на покрівлі житлових будинків. Воно ухвалено з метою покращення і збереження житлового фонду міста та запобігання розгерметизації й руйнуванню покрівель, грубому порушенню їх використання за призначенням. Рішенням визначено, що підприємства, організації та приватні особи, які виконують ремонтні роботи, а також працівники експлуатаційних організацій, обладнання яких розміщено на даху та у горищному приміщенні, повинні узгоджувати з балансоутримувачем виконання робіт, пов’язаних з виходом на покрівлю житлового будинку. 

Затверджений даним рішенням виконкому Порядок узгодження виконання робіт на покрівлях житлових будинків передбачає, що балансоутримувачі повинні зачинити вихід на покрівлі, а за несанкціонований вихід порушувач буде нести відповідальність згідно з Адміністративним кодексом України. 

Ще одне рішення виконкому ставить за мету попередження аварійних ситуацій на шляхах Сєвєродонецька в зимову непогоду. Виконком закріпив міські автодороги за підприємствами міста для виконання заходів з боротьби з ожеледицею та сніговими заметами під час складних погодних умов в зимовий період 2010-2011 років. Рішенням передбачєно, що підприємства будуть здійснювати очищення закріплених за ними міських доріг під час складних зимових погодних умов за допомогою власної спецтехніки та трудових ресурсів.
 
Перед КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» стоїть завдання здійснювати координацію робіт підприємств з очистки доріг від снігу та льоду, виконувати обробку протиожеледними матеріалами проїжджу частину та організувати цілодобове чергування під час складних погодних умов з метою попередження надзвичайних ситуацій на дорогах. 


Начальник відділу по роботі зі ЗМІ О. С. Соловйова

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua