Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-05-06 12:26 | Пирятин
Пирятинці не забувають своїх героїв


6 травня цього року з нагоди 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Пирятині урочисто відкрито офіційний пам’ятний напис на будинку на Майдані Незалежності, де проживає Анатолій Антонов - учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, котрий у складі 253-ї дивізії звільняв наше місто від фашистських загарбників, Почесний громадян м. Пирятин. 


З вітальними словами з нагоди цієї події до А. Антонова та усіх присутніх звернулися голова райдержадміністрації Микола Купріян, голова районної ради Олексій Рябоконь, в.о. міського голови Олександра Салівон, голова ради ветеранів району Богдан Дубецький та перший секретар райкому Компартії України Тамара Цупило. Зокрема, Олексій Рябоконь привітав Анатолія Антонова з ще одним підтвердженням визнання пирятинцями його звитяжного і життєвого шляху, адже він визволяв наше місто, розбудовував його. «Тепер кожен, хто проходитиме повз Ваш будинок, знатиме, що тут живе герой – людина, яка принесла мир нашій країні і визволення Пирятина та рідного краю». 

Виступаючі привітали Анатолія Івановича з святом Перемоги, побажали добра, здоров’я і щоб його досвід, патріотизм і воля до життя й надалі служили прикладом підростаючому поколінню.
Ще два подібні офіційні пам’ятні написи встановлено на будинках, де проживають учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні, Почесні громадяни м. Пирятин Олександр Лобас і Григорій Шепель.
Цього ж дня також було відкрито меморіальну дошку учаснику бойових дій у Великій Вітчизняній війні, кавалеру шести орденів, Почесному громадянину м. Пирятин Тимофію Шестьорі (1913-2010 роки), який проживав по вулиці Жовтневій, 36. 

Встановлення цих написів та меморіальної дошки є підтвердженням того, що пирятинці не забувають своїх героїв, і пам'ять про них відлунюватиме у серцях прийдешніх поколінь.

Пирятинська районна рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua