Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-05-07 12:21 | Городня
День довкілля у м. Городня

16 квітня у весняної акції «Благоустрій України» у Городнянському районі , як і у всій країні, проводився День довкілля , що було визначено відповідними Постановою Кабінету Міністрів та розпорядженнями обласної та районної адміністрацій. 

У цей день майже всі організації , установи та підприємства міста і району вийшли на прибирання визначених територій. Зокрема, працівники міської ради трудилися на прибиранні озера в урочищі Слюсарів хутір , працівники райдержадміністрації впорядкували береги озера Циганського , районної ради – берег Чибрижа та територію довкола історичного музею , у той час як представники районної організації БЮТ та УТМР прибирали його інший берег. Кожна трудова бригада на славу потрудилася на закріпленій території - як у місті , так і у селах району . Тепер головне завдання – зберегти стан довкілля у такому вигляді якомога довше. Наскільки довго триматиметься чистота довкола - це вже залежить від кожного з нас з вами і від рівня нашої свідомості. 

Городнянська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua