Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-03-16 16:58 | Новоград-Волинський
Нові перемоги та здобутки вихованців дитячої музичної школи

В місті Житомирі 03.03.2010 року відбувся обласний огляд – конкурс ансамблевої гри ( учнів шкіл естетичного виховання ). Конкурс проводився в номінаціях: фортепіано, скрипка, баян-акордеон, бандура, гітара. 

Серед фортепіанних ансамблів І місце в старшій групі отримали учениці музичної школи міста Новограда – Волинського Анастасія Павленко та Людмила Валентюк (клас вчителя Федорової І.А.), ІІ місце в молодшій групі поділили 2 фортепіанні дуети нашої школи Крістіна Тимощук (клас Бродовської І.В.) і Анастасії Люлевич ( клас Пасічник Л.В.) та Аліни Євреш (клас Федорової І.А.) і Мирослава Федорова ( клас Гладун І.М.).ІІІ місце в старшій групі посів дует у складі Маргарити Дубрової та Руслани Колінської (клас вчителя Сергійчук О.А.). У виконанні учасників конкурсу прозвучали твори В.А.Моцарта, І.Шамо, І.Берковича та популярні твори у перекладі учнів і вчителів школи. 

Вдруге переможцями обласного конкурсу серед виконавців на гітарі став ансамбль гітаристів під керівництвом молодого, перспективного вчителя Українець І.О. 

Дебютом став виступ тріо баяністів у складі Ірини Герасимчук (клас Доценка О.А.), Ірини Кундельської та Ірини Яценко (клас Українець І.О.), які вибороли І місце. 

Вже не перший рік в конкурсі бере участь колектив ансамблю народних інструментів під керівництвом досвідченого педагога Петра Андрійовича Нестерова. На конкурсне прослуховування були представлені твори Р.Глієра та Блекмора. Журі конкурсу, в якому були викладачі Житомирського музичного училища ім.В.С.Косенка та солісти обласної філармонії присудило колективу призове ІІІ місце. 

Переможцями конкурсу виконавців на бандурі став дует у складі Олени Коростельової та Марії Дудник (клас вчителя Гончарової Л.В.). 

Гарними творами порадував ансамбль скрипалів молодших класів під керівництвом Наталії Володимирівни Луценко та старших класів під керівництвом Мізерної Л.П., концертмейстер Берегова К.Л. Обидва ансамблі отримали ІІІ місце серед учасників своєї вікової категорії. Тож привітаємо юних переможців і побажаємо їм подальших успіхів. 


Лілія Полтавченко
директор дитячої музичної школи

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua