Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-03-02 18:28 | Хмільник
На сесії Хмільницької міської ради

26 лютого у залі засідань відбулась 45 сесія міської ради 5 скликання. Розпочалось пленарне засідання зі слів співчуття, суму і прощення перед пам’яттю глибокої і різнобічної людини – депутата міської ради 4 скликання, Заслуженого лікаря України, колишнього, але беззмінного упродовж десятиліть завідувача хірургічним відділенням Хмільницької центральної районної лікарні – Леоніда Тимофійовича Цимбалюка. 

Переглянувши відеофільм про життєвий і професійний шлях лікаря, його депутатську діяльність, місцеві обранці 5 скликання вшанували світлу пам'ять Леоніда Тимофійовича хвилиною мовчання.
У ході роботи сесії депутати заслухали та взяли до відома інформацію секретаря міської ради, першого заступника міського голови Миколи Підблячного про хід виконання рішень, критичних зауважень та пропозицій, висловлених на попередніх сесіях міської ради 5 скликання, затвердили звіт про виконання бюджету міста за 2008 рік, Правила благоустрою території міста Хмільника, персональний склад та положення про курортну раду – колегіальний дорадчий орган, сформований з числа керівників санаторно-курортних закладів, центральної районної лікарні, санітарно-епідеміологічної станції, фахівців-гідрогеологів, посадовців міської ради, інших фахівців у лікувальній, курортній, туристичній, екологічній галузях.
 
Затвердили рішення виконавчого комітету щодо визначення розміру пайової участі замовників, що залучаються для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, взяли до відома середньостроковий програмно-цільовий бюджет міста Хмільника на 2009-2011 роки у розрізі бюджетних програм, розглянули хід виконання Програми зайнятості населення міста на 2008-2009 роки, заходи щодо її реалізації, а також заяви громадян, клопотань підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності з питань землекористування та звернення громадян з питань оренди земельних ділянок для встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражів, ухваливши із зазначених питань відповідні рішення. 


Сектор з питань внутрішньої політики міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua