Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-01-22 17:57 | Новоград-Волинський
Клуб для прийомних сімей „Родоцвіт” діє

Альтернативною формою сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є прийомна сім’я. Більше року при міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює клуб для прийомних сімей „Родоцвіт“. На черговому його засіданні одне з питань, що розглядалося було створення належних умов функціонування і забезпечення покращення якості соціального супроводу таких сімей. 

Прийомні батьки з гордістю розповідали про досягнення своїх дітей в навчанні, оволодіння соціальними та побутовими навичками. Обговорювалися і проблеми, з якими доводиться зіштовхуватися прийомним сім'ям, а саме: відсутність у дітей навичок самостійного життя, невміння будувати стосунки в сім'ї та серед людей, адже діти взяті на виховання з інтернатних закладів. Батьки з двох прийомних родин висловили бажання взяти на виховання ще по одній дитині, які залишилися без батьківського піклування. 

Начальником служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради Людмилою Місюрою, головним спеціалістом МЦСССДМ Оленою Котовою, яка здійснює соціальний супровід прийомних сімей порушувалися питання недосконалості нормативно-правової бази, державної соціальної підтримки. Їх розв’язання допоможе у вирішенні життєвих проблем сімей, а також сприятиме контролю за умовами виховання і утримання таких дітей. 

Хочеться побажати прийомним батькам, які не побоялися взяти на виховання дітей-сиріт, безмежного здоров'я, витримки і наснаги, а від громадськості міста очікуємо всілякої підтримки та сприяння таким сім’ям. Сподіваюсь, що число благородних людей, які беруть на себе місію опікуватись дітьми-сиротами постійно збільшуватиметься. Турбуючись про щастя інших – будемо щасливі самі.


Директор МЦСССДМ Наталія Борис

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua