Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-01-20 16:02 | Черкаси
Автомобілі "Черкасимедтрансу" зупинились

19 січня автомобілі комунального підприємства "Черкасимедтранс" не вийшли на маршрути у зв'язку із відсутністю паливно-мастильних матеріалів. Про це ІМК повідомили у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

 

Протягом місяця медичний автотранспорт працював на пальному, взятому в борг. Також по підприємству залишається заборгованість по заробітній платі за минулий рік. Пенсійний фонд уже виставив штрафні санкції, а податкова повідомила про взяття майна "Черкасимедтрансу" в боргову заставу.

За словами директора департаменту охорони здоров'я та соціальної політики міськвиконкому Олега Стадника, ця ситуація є результатом непродуманих дій УДК у зв'язку із поверненням платіжок наприкінці минулого року. "На жаль, казначейство не пропустило проплати не лише по пальному, але й по зарплаті, внаслідок чого нам виставляють штрафні санкції. Варіантів виходу із цієї неприємної ситуації практично немає. Січневих асигнувань по 1/12 від видатків минулого року ледве вистачить лише на зарплату працівникам за поточний місяць та виплату обов'язкових платежів - податків та відрахувань, а пальне знов не зможемо купити. Вирішити проблему можна лише погасивши минулорічну заборгованість, а як це виконати - повинно вирішити казначейство чи суд", - наголосив він.

 

Щоденно на маршрути виходить близько 30 автомобілів КП "Черкасимедтранс". Це підприємство забезпечує лікувальні заклади міста санітарним транспортом: для господарських потреб, для термінової доставки крові, ліків, для обслуговування викликів на дому тощо. Дитячу лікарню обслуговує 10 автомобілів, Першу міську лікарню - 4, за кожною поліклінікою закріплено по 1-2 авто. Зупинка цих автомобілів призведе до паралізації мобільної роботи лікувальних закладів міста.

 

"Швидкі допомоги" та комунальники поки що працюють, оскільки у них немає заборгованості по зарплаті і не нараховується пеня. Однак ці служби також можуть зупинитись будь-якої миті у зв'язку із відсутністю паливно-мастильних матеріалів.

Джерело: ІМК

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua