Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-11-03 15:07 | Прилуки
Яскрава музики зоря...

Прониклива, емоційна, глибока, неповторна. Саме така – музика нашого земляка Віктора Вовка. Його вже немає серед нас, але спогади про нього живуть. Як і його прекрасні музичні твори. Віктор Вовк втратив зір, але не втратив наснагу до прекрасного.

Перекладати ноти на папір йому допомагала родина. А життєвим супутником прилуцького музиканта був баян...

Першу збірку Вовка “Я беру свій баян” видано у 1999 році. У ній – ліричні, патріотичні та жартівливі мотиви. Друга, “Пам’яте, вічною будь!”, присвячена Великій Вітчизняній війні. Незмінні “помічники” вчителів та викладачів – Вовкові “Квітка папороті”, “Сузір’я”, “Тарасові стежки”, “Україно моя, барвінкова”, “Не зникай, любове!”.

Нещодавно відбувся вечір пам’яті прилуцького композитора Віктора Вовка “Яскрава музики зоря...”. У залі Прилуцької музичної школи зібралися друзі і шанувальники митця. Бо у Віктора Олексійовича було їх багато, як і в кожної непересічно-талановитої людини. Один із них – талановитий поет, художник і скульптор Микола Турківський, який презентував свою книгу-присвяту “У музиці його життя і доля”. У цьому виданні автор розповів про життя і творчість Віктора Вовка.

Гості отримали задоволення і від пісенних композицій, покладених на музику В. Вовка, у виконанні дитячого ансамблю вокальної студії “Натхнення”, народного ансамблю “Оберіг”, колег Віктора Олексійовича.

Катерина ЧУХЛІБ.
Газета «Прилуччина», №79, 4 листопада 2009 року
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua