Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-09-07 09:44 | Прилуки
Міський голова зустрічався з підприємцями

2 вересня з нагоди Дня підприємця, що традиційно відзначається в першу неділю вересня, міський голова Юрій Беркут провів зустріч із суб’єктами малого та середнього бізнесу, на якій були присутні представники державних установ, дозвільні органи, посадовці міської ради, представники постійної депутатської комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики, представники спілки підприємців, члени координаційної ради з питань розвитку підприємництва та близько п’ятдесяти суб’єктів господарської діяльності. 

Під час зустрічі були порушені актуальні питання подальшого розвитку підприємництва в місті, піднімалися проблеми щодо неврегульованого питання земельних відносин, чистоти та гігієни центральної частини міста. 

В.о. заступника міського голови Надія Єременко звернула увагу присутніх на те, що в рамках місячника підтримки підприємництва 8 вересня поточного року буде проведена екологічна акція по прибиранню центральної частини міста, на яку запрошуються суб’єкти господарювання та посадовці міської ради.
З нагоди Дня підприємця кращі представники галузі були нагороджені подяками міського голови. 

Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua