Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-09-02 16:48 | Чернігів
Податкова переймається не лише податками

Податківці Чернігівщини підтримали ініціативу голови Державної податкової адміністрації в області Валентина Осипенка щодо проведення благодійної акції з нагоди початку нового навчального року. Вони зібрали власні кошти, на які вирішили допомогти багатодітним, малозабезпеченим та сім’ям, де виховуються діти-сироти. Купили одяг, взуття, канцтовари та солодощі. 

Загалом податківці надали допомогу 45 сім’ям та двом школам-інтернатам. Крім того побували на урочистих лінійках у багатьох школах області, куди також прийшли з подарунками. У проведенні цієї акції взяли участь всі податкові інспекції та відділення. Проведена вона і Державною податковою адміністрацією в області. 

Благодійна акція розпочалася напередодні першовересневого свята. 31 серпня заступник голови ДПА в області Петро Жабинець побував у Сосницькому та Менському районах, а також в одній з родин Чернігова. 

Галина Олександрівна та Микола Іванович Титкачі з села Спаське Сосницького району виховують четверо дітей і про свої матеріальні проблеми розповіли в одній з обласних газет. Вони бідкалися, що не можуть зібрати дітей до школи. Саме спортивні костюми, які ще батьки не купили, та канцтовари одержали у подарунок школярі Сергій, Віктор та Валентин. Приміряючи обновки, діти раділи і казали, що з фізкультури у них обов’язково будуть найвищі бали. Звісно, не залишився без уваги й найменший 
Валерій. Всі діти також одержали до свята цукерки. 

Дякуючи за подарунки, Галина Олександрівна розповіла, що хоча найстарший Сергій лише йде в шостий клас, але всі хлопці вже помічники. Городи допомагають обробляти, й в очікуванні гостей в хаті прибирали. 

У Спаському податківці відвідали ще одну родину. В селі знають як важко Олені Анатоліївні Хижняк одній виховувати доньку. Жінка безробітна – в селі її робочі руки не потрібні, і вона занепокоєна, що в дівчинки немає зимової куртки. Оля одразу ж приміряла перед дзеркалом обновку. Зраділа, що і з розміром вгадали. 

Вирішили податківці відвідати і п’ятнадцятирічного Костю Бурого в селі Гусавка Менського району, якого виховували бабуся та дідусь, а тепер він залишився один. Горе примусило Костю подорослішати - він сам господарює – прибирає, готує, доглядає худобу, навіть тримає теличку. Хлопець старанний у навчанні, і щоб більше часу залишалося для уроків він мріяв про кухонний комбайн. Такий подарунок йому зробили податківці, додавши ще й чайний сервіз та цукерки. 

Заступник голови ДПА в області П.Н.Жабинець та начальник ДПІ у Сосницькому районі О.А.Трамана з багатодітною родиною Титчуків. 

В.О.Полянська з онуками-сиротами біля новенької пральної машини. 

У Куликівській ЗОШ Городнянського району (2 ряд зліва направо): директор школи О.М.Лобода, начальник відділу МРР та звернень громадян ДПА в області Л.Г.Фальчевська, начальник ДПІ у Городнянському районі І.Ю.Неврова, начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА в області К.В.Шумейко, вчителька першого класу Л.М.Карандій з першокласниками та дітьми-сиротами Галиною і Володимиром Козел.

Наступна адреса, за якою заступник голови ДПА в області Петро Жабинець завітав з подарунками, - вулиця Механізаторів, 9-А, у Чернігові. Віра Олексіївна Полянська виховує п’ятеро онуків-сиріт. Все необхідне з одягу, що назвала бабуся, діти одержали у подарунок. А ще Віра Олексіївна бідкалася, що з її хворими руками важко стільки прати. І скільки часу на це витрачається! Тож подарували їй і пральну машину-автомат. А Тамара Лапіна, голова ветеранської організації податківців привезла комплект постільної білизни та продукти харчування. Ось так податківці підтримали цю багатодітну родину з непростою долею. 

А першого вересня податківці відвідали школи, взяли участь в урочистих лінійках. Від ДПА в області начальник управління оподаткування фізичних осіб Катерина Шумейко привітала учнів Куликівської ЗОШ, що в Городнянському районі. Разом з начальником ДПІ у Городянському районі Інною Невровою вручили подарунки всім першокласникам та дітям-сиротам Володимиру та Галині Козел – спортивні костюми, канцтовари та цукерки. 

Побували представники ДПА в області і в Чернігівській школі №20. Всі першокласники цієї школи одержали податкову абетку – книжечку з віршами та яскравими малюнками про податки. Податкові абетки «розійшлися» по багатьох школах області. 

Ще один оригінальний подарунок зробили податківці школярам. Переможці всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей» нагороджені путівками на відпочинок на узбережжі Чорного моря. Тож напередодні початку навчального року Анастасія Шевченко та Максим Клочко з Прилук, Анна Бівалькевич з Щорса та Андрій Стрижак з Чернігова поїхали до дитячого санаторно-оздоровчого центру „Маяк”, що в Євпаторії. 

Лідія Фальчевська,
начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та
звернень громадян ДПА в Чернігівській області

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua