Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2008-11-21 18:47 | Луцьк
Луцький міський голова просить прокурора зупинити порушення закону
ТзОВ «Енергетична компанія «Луцьктеплоенерго», яка зупинила виробництво та транспортування теплової енергії для мешканців міста Луцька.

Луцький міський голова просить прокурора зупинити порушення закону.
Вчора, 18 листопада ТзОВ «Енергетична компанія «Луцьктеплоенерго» зупинила виробництво та транспортування теплової енергії для мешканців 33 та 40 кварталів міста Луцька. Про це повідомив сьогодні на початку 32-ї сесії Луцької міської ради міський голова Богдан Шиба. Про це інформують у департаменті інформаційної політики Луцької міської ради.

У зв’язку цим Богдан Шиба направив до прокурора міста, старшого радника юстиції Олексія Решітника звернення, яке підтримала більшість депутатського корпусу міськради.

«Повідомляємо Вам, що ухвалою Луцького міськрайонного суду Волинської області від 24 жовтня 2008 року заборонено ДКП «Луцьктепло» припиняти передачу теплової енергії, ТзОВ «Луцьктеплоенерго» зупиняти виробництво та передачу теплової енергії, ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України», ВАТ «Волиньгаз» та будь-яким іншим особам відключати ТзОВ «Луцьктеплоенерго» та ДКП «Луцьктепло» від газопостачання та пломбувати вхідну запірну арматуру.

Ухвалою Луцького міськрайонного суду Волинської області від 31 жовтня 2008 року скасовано заходи забезпечення позову, застосовані вищевказаною ухвалою, однак державним комунальним підприємством «Луцьктепло» подано апеляційну скаргу на ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.

Відповідно до норм ст. 153 Цивільного процесуального кодексу України оскарження ухвали про скасування забезпечення позову або про заміну одного виду забезпечення іншим зупиняє виконання цієї ухвали.

Таким чином, на даний час є неправомірними будь-які дії щодо зупинення, передачі теплової енергії та гарячої води ТзОВ «Луцьктеплоенерго».

Враховуючи вищенаведене, просимо вжити заходів прокурорського реагування до ТзОВ «Луцьктеплоенерго», яким порушуються норми чинного законодавства та рішення суду, а також притягнути винних осіб до відповідальності».

"Статус",с 2008-11-19

www.auc.org.ua
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua