Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2008-11-20 15:21 | Городня
Стратегічний план розвитку м. Городня та району

Як уже повідомлялось раніше , з ініціативи голови районної ради О.І.Верхуші та міського голови А.І.Богдана розробляється стратегічний план розвитку Городнянського району та м. Городні на 2009-2020 роки. Ця робота розпочалась з квітня нинішнього року, коли було утворено відповідний комітет.


Етапними були періоди від організації зусиль відповідних служб, досліджень , визначення основних проблем та цілей , моніторингу думок різних категорій населення до розробки самого документу – проекту плану . Робота виконувалась при безпосередній методологічній допомозі громадської організації «Агенція»Чернігівінвест» .


Нещодавно відбулось  чергове засідання комітету , на якому було остаточно визначено стратегічне бачення нашого району в майбутньому , окреслено шляхи та напрямки розвитку , завдання та пріоритети в досягненні мети . Консультанти агенції «Чернігівінвес» В.О. Кокоть та Д.Є. Дьомін продемонстрували електронний варіант проекту , а присутні члени комітету висловили свої зауваження та пропозиції і навіть обговорили питання щодо виконавців окремих розділів плану . Серед пріоритетів визначено, наприклад , такі : розвиток тваринництва на базі існуючих підприємств , створення кормової основи для цієї галузі, підтримка виробничих підприємств , розробка туристичного продукту , впровадження поглибленої переробки сільгосппродукції та інші. Досить виважено сформульовано в плані бачення нашого району в 2020 році. Це буде інвестиційно-приваблива , вигідна для зовнішньоекономічної діяльності територія з розвинутою транспортною інфраструктурою і добрими умовами для розвитку підприємництва ; екологічно чистий , комфортний для проживання , відпочинку і туризму район з розвинутим сільськогосподарським виробництвом .


Першим кроком на шляху здійснення плану буде затвердження його на сесії районної ради . Дуже необхідно збалансувати як політичну волю , так і організаційні , людські та фінансові можливості . Таким чином , районна та міська влада з прийняттям стратегічного плану матимуть надійний дорого – вказ , вивірений на основі думок і пропозицій громади.


В обговоренні проекту плану взяли участь голова районної ради О.І.Верхуші , в.о. голови райдержадміністрації М.К. Овсяник та міський голова А.І.Богдан.


 

Газета «Новини Городнянщини»
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua