Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2008-01-23 15:06 | Вінниця
У Вінниці з'явиться трамвай-ресторан
Міське комунальне підприємство електротранспорту «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» ввело в експлуатацію трамвай-ресторан. Як повідомив начальник підприємства Володимир Бугайчук, «напередодні Нового року у нас виникла ідея переобладнати один зі швейцарських трамвайних вагонів у трамвай-ресторан, щоб винниччани мали можливість не тільки зручно пересуватися по місту, але і отримати задоволення від такої поїздки».

Бугайчук розказав, що в трамваї-ресторані встановили 4 столи на 25 місць, зробили відповідний інтер'єр, встановили музичний програвач і додаткове освітлення в салоні, - передає «УНІАН».

«Переобладнання трамваю-ресторану обійшлося в понад 2 тис. грн.», - додав він.

Бугайчук відзначив, що трамвай-ресторан курсуватиме по Вінниці тільки за попереднім замовленням від юридичних або фізичних осіб, вартість години оренди складає 200 грн.

«У звичайному русі по міських маршрутах трамвай-ресторан курсувати не буде», - відмітив він.

«Для того, щоб трамвай-ресторан приносив підприємству користь, на місяць він повинен бути задіяний не менше 25-30 годин, інакше, якщо на нього не буде попиту, він буде переобладнаний у звичайний трамвай», - сказав начальник ТТУ. Трамвай-ресторан може бути переобладнаний для використовування в звичайному вигляді впродовж однієї-двох діб.

ForUm
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua