Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2008-01-14 17:24 | Міста України
У Джанкої працює ресурсний центр для громадянського суспільства
У червні 2004 р. на засіданні круглого столу «Проблеми і перспективи розвитку громадських організацій» в Джанкої була ухвалена резолюція про створення ресурсного центру для неприбуткових організацій. У 2007 р. проект підтримав Міжнародний фонд «Відродження» в рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства».

Ресурсний центр працює за адресою: АР Крим, р. Джанкой, вул. Р. Люксембург, 16. Сюди можна звернутися за консультацією за телефоному 3-00-16, є електронна пошта (e-mail): fauna@inbox.ru.

Створення відкритого громадянського суспільства - одна з найважливіших проблем в Україні. Десятиліття тоталітарної системи, економічні, політичні, фінансові проблеми молодої незалежної держави «виховали» декілька поколінь людей, які сподіваються, що всі їхні проблеми можуть вирішити тільки владні структури. Відсутність ініціативи, страх висловити свою думку, невміння організувати громаду для виконання загального завдання, байдужість - це не повний перелік характеристик існуючого суспільства.

Джанкойському району повезло, що вже більше 10 років діє (і дуже успішно) Громадська рада дитячих і молодіжних організацій під керівництвом Л.В. Тувишевої. Її головна мета - будити розум, совість, творчість, таланти навколишніх людей, створювати активні громадські організації, допомагати їм виконувати важливі для їхніх громад завдання.

Ще в червні 2004 р. на засіданні круглого столу «Проблеми і перспективи розвитку громадських організацій» була ухвалена резолюція про створення ресурсного центру для неприбуткових організацій. Людмила Валентинівна очолила ініціативну групу, яка підготувала проект «Ресурсний центр для громадянського суспільства». Його підтримав Міжнародний фонд «Відродження» в рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства».

Л.В. Тувишева і А.А. Попова проводять виїзні зустрічі, семінари, подають усіляку підтримку органам самоорганізації і активним мешканцям сільських громад. Наприклад, 13 грудня в с. Цілинне Джанкойського району Криму пройшов семінар в рамках програми «Стійкий розвиток для Криму» за участю фахівців КРАЕМ Ірини Кучуріної, Марини Галаган, Тетяни Волокової, Едуарда Березовського і ПРІК ПРООН Айдера Сейтосманова. Двері ресурсного центру відкриті для всіх.

www.civicua.org
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua