Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-08-02 09:26 | Фастів
Увагу – нагальним потребам громадян
26 липня Фастівський міський голова В.О.Тимофієв провів нараду за участю заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівника ЖЕК М.М.Савочки, на якій були присутні представники багатоквартирних будинків по вул. Інтернаціональна, 9, 11, 14,15,16.

Мешканці зазначених будинків скаржилися на те, що комунальні підприємства «Фастівтепломережа» та «Фастівводоканал» знаходяться у комунальній власності Київської обласної ради, внаслідок чого органи місцевого самоврядування не можуть впливати на їх діяльність та тарифну політику, і вимагали прийняти ці підприємства у комунальну власність міста. Нарікали на те, що вода, яка подається споживачам, не відповідає, на їх думку, існуючим нормам, оскільки досить часто вона є жовтою і з запахом хлору. Також їх не задовольняють двоставкові тарифи за послуги теплопостачання, введення яких ускладнювало отримання субсидійних виплат в опалювальний сезон. А ще – те, що при встановленні індивідуальних систем опалення доводиться збирати велику кількість довідок, які є досить дорогими.

Також вони скаржилися, що в їхніх будинках течуть дахи внаслідок неправильної конструкції та через те, що деякі особи для встановлення антен грубо пошкодили покриття.

Занепокоєння цих громадян викликає і той факт, що ключі від підвальних приміщень знаходяться не у працівників ЖЕКу, а в окремих мешканців будинків і у випадках виникнення аварійних ситуацій доводиться шукати і тривалий час чекати цих людей. Начальник ЖЕКу М.М.Савочка пояснив, що жителі будинків переобладнали підвальні приміщення під комори і їм необхідні ключі.

Міський голова В.О.Тимофієв та заступник міського голови О.Й.Цвібель запропонували як альтернативу існуючій ЖЕК створити приватну ЖЕК, або на основі цих будинків - об'єднання співвласників багатоповерхових будинків.

Фастівська міська рада
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua