Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-05-14 16:07 | Фастів
Присвячено художнику-земляку
4 травня у Фастівському державному краєзнавчому музеї відкрито галерею нашого земляка, художника М.Ф.Сліпченка. Протягом року в музеї будуть представлені тематичні виставки робіт автора. Наразі відкрито виставку «Жіночий портрет», яка буде працювати у квітні-травні, приурочену Дню матері. Виставку «Ілюстрації до казок та дитячих книжок» фастівчани оглянуть у червні-липні, а протягом серпня-вересня - «Південний берег Криму». У жовтні демонструватиметься виставка «До свята українського козацтва», листопаді - «Фронтовими шляхами», а на завершення – у грудні – «Пори року».

Художник працював у галузі станкової графіки, брав участь у всеукраїнських та міжнародних виставках. Микола Федорович працював художником над плакатом, оформленням та ілюструванням книжок, він - член національної Спілки художників України. Його твори зберігаються у багатьох художніх музеях України та художніх колекціях інших країн.

Першими оглянули виставку мешканці мікрорайонів міста Казнівка, Потіївка та Заріччя.

Фастівська міська рада та її виконавчий комітет
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua