Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-03-23 11:47 | Бердичів
Виїзна зустріч міського голови з жителями мікрорайону Загребелля
21 березня 2007 року в приміщенні загальноосвітньої школи № 9 за адресою: вул. Р.Люксембург, 7 відбулась виїзна зустріч міського голови з жителями мікрорайону Загребелля.

На зустрічі були присутні: заступники міського голови, секретар міської ради, керівники комунальних підприємств, начальники окремих силових структур, представники політичних і громадських організацій, засоби масової інформації та до 150 мешканців мікрорайону Загребелля.

Міський голова В. К. Мазур розповів про досягнення в освіті, культурі, спорті та в галузі житлово-комунального господарства. Було зазначено, що в цьому році завершено комп’ютеризацію шкіл, будівництво загальноосвітньої школи № 7, реконструкцію басейна, жіночого відділення лазні, збережено мережу позашкільних закладів, укріплено базу музею. Планується закінчити ремонтні роботи будинку жінки, в якому знаходитиметься пологове відділення та жіноча консультація, реконструкцію дитячого садочка №2, відкрити стоматологічну поліклініку з новим сучасним обладнанням, завершити об’їзну дорогу тощо.

Було заслухано пропозиції, побажання та зауваження мешканців мікрорайону Загребелля, які внесено до протоколу та включено до оперативного плану з конкретними виконавцями і строками виконань. Незабаром у цьому мікрорайоні проведуть реконструкцію освітлення та ремонт автомобільних доріг. Також у місті буде проведено двомісячник благоустрою, який розпочнеться з прибирання центрального кладовищі.

Бердичівський міськвиконком
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua