Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-03-05 17:11 | Прилуки
Прилуцькі волейболісти виграли всеукраїнський турнір
Перемогу команда Прилуцької дитячо-юнацької спортивної школи (хлопці віком до 15 років) виборювала на домашній арені. Фінальна частина всеукраїнських змагань дитячої ліги 21-24 лютого вийшла коротшою, ніж планувалося. Через карантин, викликаний грипом, не приїхали п’ять команд.

На п’єдесталі опинилися лише представники Чернігівщини. Перші – прилучани. Друге й третє місця - у волейболістів з обласного центру: “Чернігівбуду” та ДЮСШ, відповідно. Без нагород залишилися кияни і волейболісти з Макіївки.

Шлях нашої команди (тренери Валерій Федоренко і Максим Домбровський) до фіналу пролягав через два складних тури у Прилуках та Дніпропетровську. Чемпіонам області довелося попітніти, аби виграти змагання всеукраїнського масштабу.

Допомагали їм і меценати. Уже кілька років дитячий волейбол у Прилуках підтримують підприємці Сергій Варнавський, Михайло Чернов і Костянтин Дудинець.

Олександр Твердохлєбов

За матеріалами газети територіальної громади м. Прилуки "Град Прилуки"
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua