Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-02-13 14:38 | Прилуки
Жити краще сьогодні і завтра
Нещодавно наше місто з дружнім візитом відвідала делегація іноземних експертів, які працюють в проекті «Сталий місцевий розвиток в Україні» програми Європейської допомоги ТАСІS.

Даний проект фінансується Європейським Союзом і має за мету підвищення якості, доступності й стабільності надання життєво важливих послуг у відібраних муніципалітетах та підготовку підґрунтя для сталого місцевого розвитку.

У так званому конкурсі (виборі) беруть участь 10 міст, розташованих у кількох областях України: Чернігівській, Сумській, Черкаській, Харківській та Луганській. Це – Шостка, Нижні Ромни, Прилуки, Умань, Ізюм, Алчевськ, Краснодон, Ровеньки та Свердловськ. Тут упродовж підготовчого етапу (до кінця лютого) здійснюватиметься огляд існуючих бізнес-планів та ознайомлення з інфраструктурою міст.

- Прилуки мають високий рейтинг на фоні інших претендентів на участь в проекті, - розповідає Надія Єременко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Поки що ми займаємо в ньому третє місце. Одним з критеріїв вибору є визначення рівня готовності до участі в проекті «Сталий місцевий розвиток» - в матеріальному і моральному планах. Бо він передбачає співфінансування (а це немалі кошти). Хоча у нас є оптимістичний прогноз і сподівання на власну спроможність.

За матеріалами щотижневої
інформаційно-політичної газети «В двух словах»
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua