Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-02-01 11:49 | Прилуки
Готуймо воза взимку
Зима, хоча й не зовсім справжня, непомітно вступила у завершальний свій період. Мине лютий, а там, дивись, і прийде довгоочікуване тепло.

А за ним – літо. Тому зараз саме час подумати про відпочинок, особливо дитячий.

Питанню організації оздоровлення дітей та учнівської молоді в літній період міська влада надає неабиякого значення.

І першочергово - особливій категорії: тим, хто залишився без піклування батьків, дітям-сиротам, з багатодітних і малозабезпечених родин, хто постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям-інвалідам, дітям працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, обдарованим хлопчикам й дівчаткам та дітям з девіантною поведінкою.

Нещодавно виконком прийняв рішення про створення міської постійно діючої міжвідомчої комісії, яка займатиметься вирішенням питань літньої оздоровчої кампанії.

Цього року до її складу ввійшли заступник міського голови з гуманітарної сфери, представники структурних підрозді-лів виконавчого комітету міської ради, міськрайонного відділу УМВС та представники територіальної громади. Затверджені також заходи по забезпеченню відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2007 року.

«За матеріалами щотижневої
інформаційно-політичної газети «В двух словах»
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua