Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2006-11-11 14:28 | Суми
У Сумах протестують проти повернення Щербаня
11 листопада в Сумах на Площі Незалежності пройщов мітинг громадськості з приводу повернення в Україну колишнього голови Сумської обласної державної адміністрації Володимира Щербаня.
У центрі міста зібралося близько 2,5 тисяч сумчан, які виступають проти «реанімації епохи Щербаня в регіоні», передає «УНІАН»


На площі розвиваються близько сотні прапорів НСНУ, БЮТ, Народного Руху України, громадської ініціативи «Нічний дозор», Всеукраїнської громадської організації «Антикримінальний вибір», УНА-УНСО, державних прапорів України.


На трибуні серед виступаючих є міський голова міста Суми Геннадій Мінаєв, заступник голови обласної ради Сергій Клочко, брат міністра внутрішніх справ України і один з лідерів ВОО «Антикримінальний вибір» Сергій Луценко, депутати міської і обласної поради, лідери студентських організацій Торб, представники громадськості.


У своїх виступах вони відзначають, що українці не повинні допустити повторення в державі режиму «кучмізму-щербанізму». Зокрема, Сергій Луценко заявив, що «спроба реанімувати кучмізм-щербанізм - це прояв неповаги до волевиявлення українців щодо розвитку демократії в Україні і спроба бандитського реваншу». Виступ майже кожного з ораторів закінчується гаслами «Щербаня геть. Щербаня на нари!».


Виступачі відзначають, що рішення Генпрокуратури відпустити Щербаня на поруки народних депутатів «викликає величезний неспокій у громадськості».
На сьогодні також запланована прес-конференція Сергія Луценка з цього приводу в обласному прес-клубі, яка відбудеться о 14.00.


ForUm

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua