Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2006-11-03 19:39 | Куп'янськ
Зустріч з Президентом
01 листопада 2006 року відбулася зустріч дітей сирті та дітей позбавлених батьківського піклування з Президентом України В.А.Ющенком в приміщенні обласної державної адміністрації.

На зустріч були запрошені 7 дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах Харківщини.

Серед присутніх дітей була і наша неповнолітня Куп’янчанка Шустова Юлія Сергіївна - вихованка будинку сімейного типу Михайлюків, а на сьогодні – учениця медичного коледжу міста. На зустрічі також були присутні голова обласної державної адміністрації Аваков А.Б. та начальник служби у справах неповнолітніх Харківської обласної державної адміністрації Печерських Т.П.

Дітям була надана можливість висловитись про себе, яких показників досягли у житті, спорті, навчанні та які мрії мають.

Президент України В.А.Ющенко з теплом і повагою вислухав та поспілкувався з дітьми, і як вже стало традицією їм було запропоновано письмово висловити свої бажання з вірою про те, що вони здійсняться та помістити їх в паперовий іграшковий будиночок.

На зустрічі виступили голова обласної державної адміністрації Аваков А.Б. та начальник служби у справах неповнолітніх Харківської обласної державної адміністрації Печерських Т.П.

На при кінці зустрічі діти подарували Президенту свої подарунки. Студентка економічного факультету Оксана подарувала вишиванку, а студентка Державного університету ім. Г.С.Сковороди, Віталіна подарувала українську пісню, яку проспівала акопельно.

Президент України В.А.Ющенко стиснув міцно долоні хлопцям та дівчатам, сказав про те, що Держава і на далі буде піклуватись про дітей, захищати їх права та інтереси.

Зустріч з Віктором Андрійовичем закінчилася приємними враженнями. Діти отримали цінні подарунки – комп’ютери.
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua